Czy to też nerwica???? Jestem bezsilna...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Czy to też nerwica???? Jestem bezsilna...

przez lora27 20 lis 2010, 20:31
Witam
Znowu mam ten stan. Siedze sama w domu i znowu to uczucie strachu i wyrzuty sumienia i myslenie co by bylo gdyby...
Po prostu nie potrafię poradzic sobie z przezyciami z przeszlosci, nie potrafie zamknac tamtego etapu.
Nie wiem kiedy to tak naprawde sie pojawilo w moim zyciu,ale juz naprawde ciezko mi z tym.
Wspominam rzeczy,ktore mialy miejsce nawet 13 lat temu !!!!!
Czy ktos tak mial?? Boję sie,ze moj stan jest tak przewlekly,ze juz nic z tym nie zrobie i do konca zycia bede sie z tym meczyc.
Moim problemem od zawsze byl chyba brak akceptacji siebie, kompleksy i teraz po tylu latach daje mi to konkretnie w kosc.
To juz jest w jakims sensie moja fobia. Czy jest tu ktos kto napisze mi cos madrego i nie zdoluje mnie do konca??

Re: Czy to też nerwica???? Jestem bezsilna...

przez khaleesi 20 lis 2010, 22:25
lora27, ja się leczę 7 lat na nerwice .
Głowa do góry . Da się z tym zyć . Nalepiej idz do psychologa . Może wystarczy psychoterapia ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg