jest mi bardzo przykro!!!!!!!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

jest mi bardzo przykro!!!!!!!!

przez Agata1988 28 lip 2010, 16:53
napisalam dlugi post o tym co przezywam kazdego dnia a ktos mi go bezczelnie usunal myslalm ze znajde tu wsparcie ktos mi odpowie a tu usunieto dziekuje za poprawe nastroju ;(zegnam nigdy juz tu nie zajrze;(

Re: jest mi bardzo przykro!!!!!!!!

przez ALEKS*OLO 28 lip 2010, 17:02
Agata1988, Nikt nie usunął! Ja przeniosłam go do odpowiedniego działu. Jeśli klikniesz w " Zobacz swoje posty" wyświetlą sie Twoje tematy które założyłaś na forum.
Tu jest Twój post : mam-juz-dosc-t22346.html
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 28 lip 2010, 17:02
Agata1988, a gdzie napisalas tego posta??w jakim dziale?

aaaaaaaa juz wiem gdzie :D
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agata1988 28 lip 2010, 17:06
aha to przepraszam Cie bardzo:(rzadko korzystam z forum i nie wiem jakie sa zasady przepraszam jeszcze raz.

przez ALEKS*OLO 28 lip 2010, 17:17
Agata1988, spoko, moderatorzy przenoszą tematy do odpowiednich działów żeby był jako taki porządek na forum. I nikt na pewno nie kasuje postów bez powodu:)
U samej góry masz przyciski :

Zobacz bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy ; Zobacz nowe posty | Zobacz swoje posty

Jak nie możesz znaleźć swoich postów to klikasz " Zobacz swoje posty" i już masz.
Pozdrawiam.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg