Moja wiara

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Moja wiara

przez nadja 04 wrz 2007, 16:12
każdego dnia próbuję sobie wmówić ze nie jestem taka beznadziejna, ze jednak na coś mnie stać, ze dużo potrafię i wogóle ze nie jest źle. mało to pomaga, ale jednak się staram. walczę sama ze sobą, aby uwierzyć. kto we mnie uwierzy,że w siebie uwierzę!!!!!!

przez IceMan 04 wrz 2007, 18:43
Czy my w Ciebie uwierzymy to ma małe znaczenie - liczy się przede wszystkim
TWOJA WIARA
ale i tak osobiście w ciebie wierzę bo znam ten etap i te kroki - po prostu będziesz powoli i konsekwentnie brnąć do przodu. Nie zatrzymuj się a się uda!
Przyjaciel forum

przez nadja 05 wrz 2007, 14:21
dziękuję za wsparcie! cieszę się ze nie jestem sama w swoich troskach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nike2013 05 wrz 2007, 14:50
Nawet jeśli jednego dnia Ci sie nie uda, to pamiętaj, że przegrałaś tylko bitwę, ale możesz wygrać WOJNĘ :D Nowy dzień to nowa szansa i nadzieja na lepsze. I nawet jeśli uda Ci się wygrać przynajmniej raz na 10 razy to będzie Twój sukces :lol:
Jedni powinni w nagrodę żyć po raz drugi, inni za karę.

przez Twilight 05 wrz 2007, 14:52
Kiedy będziesz gotowa, by przejąc pełną kontrolę nad swoim życiem, nie przerzucać jej na chorobę - będzie po prostu wiedziała, poczujesz. Objawy nie wyparują, nie znikną - oczywiście - od razu, ale nie będą miały wtedy żadnego znaczenia... :smile:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg