Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z dziewczyną


jubysek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziewczyne 1,5 roku i mam natręctwa związane z nią albo z samym sobą np że czasami spojrze sie na inną kobiete i odrazu natrectwą masz swoją niemozesz tak robić to grzech tak sie nierobi itp itd a np z kobietą jak ma do mnie przyjść to czasami mi sie źle robi bo odrazu myśli bendzie źle niefajnie sie bendzie gadało spędzało czas przez to lepiej sie czuje sam jak z nią a naprawde dziewczyna jest moim ideałem z wszystkich stron miał ktoś podobne objawy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jubysek Generalnie na tym polega nerwica natręctw, że pojawiają Ci się w głowie myśli, których nie akceptujesz ( nie ważne z jakiego powodu ) lub są sprzeczne z Twoim systemem wartości, a to z kolei powoduje pojawienia się napięcia z tym związanego. Im bardziej będziesz próbował te myśli od siebie odgonić, tym one niestety bardziej przybierają na sile i kółko się zamyka. Jedyne wyjście to nie zwracać na nie uwagi ( wiem, że to trudne ) i zaakceptować fakt ich istnienia. Wtedy jest większa szansa, że w końcu odejdą. Dużo ludzi ma podobne problemy. Niedawno jeden chłopak pisał tu o podobnym www.nerwica.com/nn-rozkazuje-musisz-o-w ... 52462.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×