osoby z diagnozą nerwicy - proszę PILNIE o pomoc!!!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

osoby z diagnozą nerwicy - proszę PILNIE o pomoc!!!

przez natalka24 30 wrz 2009, 17:48
Witam serdecznie :) Bardzo pilnie poszukuję osób ze zdiagnozowaną nerwicą, obojętnie jaką... Proszę POMÓŻCIE!!! Jestem na 5 roku psychologii, piszę pracę magisterską na temat - ogólnie rzecz biorąc - relacji z rodzicami u osób z wysokim poziomem lęku. Bardzo ciężko jest mi znaleźć chętne osoby, ponieważ badanie jest dosyć czasochłonne. Składają się na nie testy + wywiad. Bardzo mi zależy na tym, żeby jak najszybciej skończyć badania i móc zacząć pisać pracę. Jeżeli ktoś z Was mógłby mi pomóc, to bardzo proszę o kontakt na maila: nataliakotarba@interia.pl
Testy mogę przesłać na maila, a wywiad przeprowadzam za pomocą skype'a. Wiem, że większość z Was jest pewnie zajęta, ale jeśli ktoś mógłby poświęcić mi trochę czasu i zgodziłby się na badanie, to naprawdę BARDZO by mi pomógł. Dla mnie liczy się każda osoba, która zgodzi się mi pomóc! Pozdrawiam ciepło i czekam :) Natalia

Re: osoby z diagnozą nerwicy - proszę PILNIE o pomoc!!!

przez Aneta22 30 wrz 2009, 18:01
ja Ci pomoge odezwij sie na gadu.

Re: osoby z diagnozą nerwicy - proszę PILNIE o pomoc!!!

przez natalka24 30 wrz 2009, 19:02
Super :) Dzięki wielkie! Czy ktoś jeszcze byłby chętny? Proszę, pomóżcie mi, jeśli tylko macie trochę czasu. Nadal czekam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg