pytanie o zmniejszenie dawki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

pytanie o zmniejszenie dawki

przez Dr.bima 14 sie 2013, 21:25
Witam serdecznie nie jestem nowy ale niestety zapomniałem hasła do loginu .

chciałem zapytać czy przy zmniejszeniu dawki parogenu mogą wystąpić jakieś niepożądane objawy ?? około 3-4 dni temu zmniejszyłem dawkę z całej tabletki do połowy i tutaj moje pytanie , ponieważ czuje się dość dziwnie mam takie dziwne jakby skurcze ciała albo raczej fale takie dziwne swędzące trudno to opisać do tego czuje lekki lęk i ogólnie dyskomfort psychiczny sennoć lecz pomimo senności nie mogę spać , czuje się podobnie lecz odczucia są o wiele słabsze jak podczas rozpoczęcia przygody z tym lekiem , i teraz nie wiem czy mam się tym przejmować i bać czy jest to normalne czy może wrócić do całej tabletki ? do tego dodam że przez ostatnie parę dni sypiam po 5-4 godziny na dobę , czy to może być poeod złego samopoczucia i może to wykluczyć winę parogenu ?? proszę o pomoc bo czuje ze wpadam w młynek i zaczynam się bać . ps paro-gen biorę 11 miesięcy i do ostatnich dni było okej , może to wszystko kumulacja bo tak przeziębiłem się dość ostro miałem gorączkę przyjmowałem inne leki do tego zacząłem brać połowę paro-genu do tego brak snu :D... dzisiaj położe się wcześniej spać i zobaczę jutro , w każdym bądź razie proszę was o pomoc jestem poza granicami kraju i to dodatkowo potęguje moje obawy .
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
14 sie 2013, 21:11

pytanie o zmniejszenie dawki

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 21:33
to możliwe bo paro ciężko się odstawia, jeśli to za zgodą lekarza to zmniejsz tą dawkę i czekaj cierpliwie, w krytycznych momentach np. co 2, 3 dzień bierz starą dawke a tak to trzeba to przejsc, po kilku dniach bedzie lepiej albo calkiem przejdzie
CórkaNocy
Offline

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Przeskocz do