objawy pozapiramidowe

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

objawy pozapiramidowe

przez panicz 12 lis 2011, 10:38
mam problem otoz dostrzegam u siebie objawy pozapiramidowe.
bralem risperdion na nim sie zaczely ataki slinilem sie drgaly mi powieki caly sie trzeslem oczy wywracalo mi do gory.
teraz gdy ostawilem risperidon miewam te ataki codziennie lecz nie tak silne jak na leku.
mam pytanie czy objawy pozapiramidowe przejda same? bardzo prosze o pomoc:(
Ostatnio edytowano 12 lis 2011, 10:44 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono

objawy pozapiramidowe

przez paradoksy 12 lis 2011, 10:41
tutaj nie ma lekarza-diagnosty, więc skąd mamy wiedzieć co Ci przejdzie i kiedy?
poza tym każdy organizm jest inny
paradoksy

objawy pozapiramidowe

przez clone 12 lis 2011, 12:12
Pytanie jak odstawiłeś risperidon, tak po prostu? Te objawy powinny przejść same po jakimś czasie, ale po co się męczyć, może lekarz przepisze ci lek korygujący na takie objawy i dalej będziesz mógł zażywać risperidon.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

objawy pozapiramidowe

przez panicz 12 lis 2011, 15:35
tak odstawilem sam rispolept. obecnie mam brac solian ale boje sie ze dostane jeszcze gorszych atakow wiec go nie biore.
a lekarka gdy jej pokazalem wypis ze szpitala jak mialem atak nic sobie zx tego nie zrobila i nic mi nie przepisala.

objawy pozapiramidowe

przez clone 12 lis 2011, 15:54
Widocznie trafiłeś na jakąś niepojętną sztukę. Zmień lekarza albo idź do neurologa, niech ci przepisze lek na takie objawy.

objawy pozapiramidowe

przez panicz 12 lis 2011, 15:57
dzieki za odpowiedz clone. wlasnie mam taki zamiar w poniedzialek wybieram sie do innego psychiatry jesli on nie bedzie mi chcial przepisac leku na moje objawy ide do neurologa.

Sortuj wg