witam o radę pytam

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

witam o radę pytam

przez WszystkoBezSensu 23 cze 2011, 19:20
chciałabym wiedzieć czy od neurologa moge dostać receptę na jakieś leki na nerwicę/depresję. w Pon mam wizytę u neurologa (pryw) moja pierwsza wizyta.. myślę że mam nerwicę..nie będę pisac o objawach bo mam te wszystkie o których wszyscy tu wypisują. . idę do neurologa z inna rzeczą ale akurat skoro jest okazja.. bo na prywatna wizytę u psychiatry czy psychologa czeka się na pewno miesiącami a mi jest potrzebna pomoc od zaraz a kasa tez mi sie już niedługo od tego wszystkiego skończy. Prosze o radę.

witam o radę pytam

przez Agasaya 23 cze 2011, 19:26
chyba prędzej u lekarza pierwszego kontaktu byś dostała... tylko że neurolog raczej i tak Cię wyśle do psychiatry... no i żaden lekarz nie zapisze Ci leków na chorobę którą Ci się wydaje że masz :? tu jest potrzebna rzetelna diagnoza...
Agasaya

witam o radę pytam

przez WszystkoBezSensu 23 cze 2011, 19:38
mój internista przepisal mi "belergot" coś w tym stylu..ale rzadko to biorę bo po pierwsze boję się zacząć brac leki uspokajające.. boję się ze się uzależnie i że sama nie będę potrafiła sobie z niczym radzić. ale jednak mimo wszystko wiem że dłużej tak nie można żyć.. kurczę śpieszyy mi się z tym bo pod koniec wakacji wyjeżdżam na długo za granicę.. do tego czasu chcę być ze tak powiem "zabezpieczona" i diagnozą i lekami.. ze tak spytam Lady B jeszcze ile się czeka na wizytę państwową do psychiatry czy psychologa? tak się składa że jestem z Gdańska /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam o radę pytam

przez Agasaya 23 cze 2011, 19:48
nie wiem ja chodzę prywatnie... najlepiej spróbuj się umówić to się dowiesz ile się czeka... :bezradny:
Agasaya

witam o radę pytam

przez clone 24 cze 2011, 10:00
Ja prywatnie czekałem tydzień na wizytę u psychiatry.

witam o radę pytam

przez Pustocień 24 cze 2011, 10:08
ja dostałem lek antydepresyjny od neurologa.

inna rzecz, że się nie sprawdził

Sortuj wg