Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depamide i Abilify a odżywki i suplementy dla sportowców....


ognisty21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Proszę o pomoc.

Mam 21 lat i uprawiam sporty, czasem jestem bardzo wycieńczony psychicznie po ćwiczeniach , przez co nic mi się nie chce. [color=#4000BF]Biore Depamide oraz Abilify.[/color]

Może któregoś z was nurtuje podobny problem, a mianowicie sprawa suplementów i odżywek przy silnych lekach psychotropowych.

Czy któryś z was może zażywa w chorobie ?

A może jakiś ekspert podpowie jakie bezpieczne środki dla sportowców moge spokojnie brać bez obaw (razem z lekami Depamide i Abilify, oczywiście nie łącząc jednoczesnie suplementu i leku, ,,,tak ogółem) ?

 

Prosze o pomoc, błagam....nie chce żebyscie mnie wysyłali do lekarza prowadzącego, bo chodze tam z rodzicami.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ognisty21, z tego co mi wiadomo niektóre suplementy i odżywki dla sportowców mogą same w sobie mieć wpływ na samopoczucie psychiczne, np. wzmacniać agresję. Aktualnie również zażywam neuroleptyk i biorę suplementy (pewnie inne i w innym celu niż Ty) w postaci magnezu+B6, wit. B complex i kwasów omega 3 (1g EPA dziennie).

Jakimś wyjściem byłoby skonsultowanie się jednak z lekarzem, może być inny, np. na NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje, to co wymieniłeś to są raczej miękkie suplementy okey

ja chce się zdecydować na umiarkowane tzn. izolat białka (ale tylko 15 g na dzień), właśnie wspomniany magnez i Omega Olimpa..... oraz jeszcze jakieś węglowodany, oraz może BCAA (aminokwasy rozgałęzione), ekstrakt z czosnku i to by było na tyle.

Nie wiem czy to brzmi groźnie ?

Dowidzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×