Co możecie zaproponować??

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Co możecie zaproponować??

przez nerwicówka 12 kwi 2008, 10:52
Co możecie zaproponować,żebym zasugerowała lekarzowi.Zazywałam coaxil,ale głowa boli po nim,przepisał elenium,ale nie pasuje mi ten lek. Chcialam spytac czy znacie jakis podobny do coaxilu,ktory ie wywołuje efektów ubocznych?? Coaxil jest bezpieczny,dobry i nie uzaleznia,ale niestety zaczela mnie głowa po nim bolec

przez Pstryk 12 kwi 2008, 11:38
nerwicówka przede wszystkim nie jesteśmy specjalistami. Organizmy są różne więc najwyraźniej musisz próbować innych leków zanim trafisz na tego odpowiedniego. Na to nic nie poradzisz ani Ty ani My. Rozmawiaj o tym, jak się czujesz po lekach z lekarzem. Lepiej skoncentrować się na psychoterapii niż na lekach ;)
Pstryk

przez nerwicówka 12 kwi 2008, 11:53
Mowisz psychoterapia,a wczoraj bylam u pani psycholog to kazala mi szydełkowac hahahaha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 12 kwi 2008, 12:20
Niepoważna jakaś ta baba :? Lepiej poszukaj Skarbie innego specjalisty.
Pstryk

przez laven 15 kwi 2008, 14:33
W zasadzie to każdy lek inaczej działa na różnych ludzi, zatem musisz sama się przekonać który będzie dobry. Po kolei testować różne. A co Ci nie odpowiada w elenium?
A psychoterapia jest potrzebna. Warto słuchać wszystkiego co powie psycholog. A nie ma co się śmiać z szydełkowania. Różne takie manualne zajęcia pomagają. Nie bez powodu stosuje się takie terapie niekiedy. Zresztą sama na własnym doświadczeniu mówię, że warto czymś się zająć. Jak jest się chorym, to kompletnie nic się nie chce, ale jakieś zabawy w szycie, rysowanie, składanie papieru i takie dziecinne zabawy mogą pomóc na chwilę się oderwać od problemów, psychika wypocznie a umysł nie pozostaje w bezruchu tylko działa. Lepsze to niż przesypianie całych dni, stosowanie używek czy ciągłe leżenie i dołowanie się. Owszem, nie tylko na tym terapia polega. Zapewne psycholog coś jeszcze powiedział, ale zapamiętałaś fakt który mógł go ośmieszyć. A może wcale nie jest to zła osoba. Jeśli jednak kontakt jest kiepski to warto zmienić psychoterapeutę i się nie poddawać.

Sortuj wg