ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Ricah 03 sty 2016, 16:03
Kalebx3, kup kilka kapsulek, rozkrusz esci (pewnie nie sa to retardy) i powsypuj do kapsulek. Jedna kapsulke wypelnij czyms, co ma taki sam kolor. No i niech przez kilka dni ktos Ci podaje ten lek. Ewentualnie sam wymieszaj tak z 5-7 kapsulek i po 7miu dniach zobaczysz, czy w ktorys konkretny dzien czules sie w znaczacy sposob odmiennie.

Co do drugiej rzeczy, generalnie ta sama substancja = takie samo dzialanie. Jednak wypelniacze moga robic roznice, np. wplywajac na wchlanialnosc danego leku. Nie sadze, by to mialo robic ogromne roznice (wszak glupota byloby wsadzac dana substancje z czyms, co zmniejsza w istotnym stopniu jego wlasciwosci). Ale to tylko moje zdanie. Widac, ze bardzo nie doceniasz mocy wlasnego umyslu, a wlasne mysli moga naprawde sporo zmienic.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez achino 03 sty 2016, 16:47
Dominik_wot, jeszcze wrócisz na forum jak pies z podkulonym ogonem, kiedy zaczną się późne uboki po wenli.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Dominik_wot 03 sty 2016, 17:38
achino napisał(a):Dominik_wot, jeszcze wrócisz na forum jak pies z podkulonym ogonem, kiedy zaczną się późne uboki po wenli.

ale o co ci chodzi ? jeżeli tak nie jest no to powinno ciebię to nie obchodzić co napisałem ;)

obiecales nie pić i iść na terapię - byłeś ???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 03 sty 2016, 18:03
byl sylwester i chcialem choc na chwile poczuc sie normalnie
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Kalebx3 03 sty 2016, 18:44
Co do drugiej rzeczy, generalnie ta sama substancja = takie samo dzialanie. Jednak wypelniacze moga robic roznice, np. wplywajac na wchlanialnosc danego leku. Nie sadze, by to mialo robic ogromne roznice (wszak glupota byloby wsadzac dana substancje z czyms, co zmniejsza w istotnym stopniu jego wlasciwosci). Ale to tylko moje zdanie. Widac, ze bardzo nie doceniasz mocy wlasnego umyslu, a wlasne mysli moga naprawde sporo zmienic.

Ricah, o 13 wziąłem 5 mg Esci ,,, i po godzinie jakbym zmartwychwstał .
TERAZ JUŻ WIEM , JAK WIELKIE ZNACZENIE W LECZENIU MA JAKIEJ FIRMY GENERYKIEM SIĘ LECZYMY !!!!
W póżnym wieku do tego doszedłem . Nigdy już nie uwierzę ,że każde Esci jest takie samo . NIGDY .
Odradzam Pralex dr. Oriona i każde inne gówno tej firmy!!!!!!!!!!!
Schodze z Paroxinoru na coś- Xetanor lub Paxtin . Podejrzewam ,że fińczycy to już chińczycy !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez achino 03 sty 2016, 19:32
Polecam generyki firmy Teva, to izraelsko-amerykanski koncern, największy producent generyków na świecie!
Zolpidem, Phenibut

przez Dominik_wot 03 sty 2016, 20:16
achino napisał(a):byl sylwester i chcialem choc na chwile poczuc sie normalnie

normalnie czyli jak ???

napisałeś że nikt Ci pewnie nie uwierzy że rzucasz picie ... ja opisałem że Ci wierzę - no i co ?

przez achino 03 sty 2016, 20:51
Chlałem jak dzika świnia i paliłem jak smok pomimo zapalenia oskrzeli. Uległem presji noworocznego świętowania, czego bardzo żałuje.
Zolpidem, Phenibut

przez lunatic 03 sty 2016, 20:52
Dominik_wot napisał(a):ale ja nikogo nie obrażam - tylko stwierdzam jak jest - mylę się i to nie jest nic obrazliwego tylko ludzie którym leki pomogły (w większości żeby nie generalizowac) nie piszą tu na forum ... tak jak kolega wcześniej napisał albo kłótnia albo lament że leki nie działają jak trzeba ...

pomogły czy nie pomogły to często kwestia czasu do jakiego się odnosi dana opinia, przez pewien okres lek będzie działał a potem już nie będzie, nie testowano tych leków w okresie powyżej 2 lat brania, jak działają w długotrwałej terapii świadczą tutejsze opinie osób co je tyle biorą,w zagranicznych rankingach leku ktoś bierze 10 dni i wystawi 10 na 10 gwiazdek bo mu sie poprawiło samopoczucie

przez Vengence 03 sty 2016, 21:18
achino napisał(a):Chlałem jak dzika świnia i paliłem jak smok pomimo zapalenia oskrzeli. Uległem presji noworocznego świętowania, czego bardzo żałuje.
Ja też się zajebałem a miałem nie pić, ale /cenzura/ w to. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez achino 03 sty 2016, 22:25
A ja sie boje, ze mi to chlanie i palenie moglo b. zaszkodzić w leczeniu zapalenia oskrzeli. Od miesiąca się leczę - 2 antybiotyki i żaden nie pomogl :( Przed sylwestrem dali mi jakis inhalator Atrodil, rozszerzający oskrzela :( Czuje, ze umieram.

przez Peter007 03 sty 2016, 23:03
achino napisał(a):A ja sie boje, ze mi to chlanie i palenie moglo b. zaszkodzić w leczeniu zapalenia oskrzeli. Od miesiąca się leczę - 2 antybiotyki i żaden nie pomogl :( Przed sylwestrem dali mi jakis inhalator Atrodil, rozszerzający oskrzela :( Czuje, ze umieram.

Wiecej voodki, zeby odkazic drogi oddechowe :)

przez Dominik_wot 03 sty 2016, 23:25
achinono to brawo :P lunatic 2 lata człowieku no to napewno nie działają xd

-- 08 sty 2016, 16:42 --

jeszcze tylko takie ostatnie pytanie może Lord K. się wypowie - wiadomo że krwi nie można oddawać podczas brania ssri ale dlaczego - jest to bardziej niebezpieczne dla biorcy czy dawcy? Co się stanie przy spuszczeniu 0,5l krwi poziom leku spadnie bo zostanie usunięta jego cześć z krwią czy raczej wzrośnie z powodu mniejszej objetosci krwi? i co z tym że niektóre leki wiążą się z płytkami czy badanie krwi na lekach coś zmienia w odczycie małej morfologii i tak z ciekawości oddawał ktoś krew a potem pił ;) bierze bardziej , mocniej kopie i dłużej trzyma czy poprostu kac jest tylko większy :P

-- 09 sty 2016, 16:01 --

Twoja wiadomośćzresztą nie ważne bo esci i tak powoduje uwalenie i kastracje xd

przez absolulu 14 sty 2016, 23:47
Cześć,

Pytanie do weteranów i innych zjadaczy esci. Jestem na nim ponad miesiąć, od 5mg miałem rano i wczesnym popołudniem uczucie, jakbym był chory. Lekkie nudności, bóle mięśni, ciepłota ciała. Myślałem że to przejściowe skutki uboczne. Wszedłem na 10mg i biorę już ponad 3 tyg. Uczucie bycia chorym nadal codziennie się utrzymuje, szczególnie rano, późnym popołudniem i wieczorem jest trochę lepiej. Natłok myśli znacznie zredukowany, lęki bardzo średnio, napęd z tytułu wyżej opisanych objawów słabo. Dziwne to wszystko jest dla mnie bo w przeszłości brałem sertrę i wenlę, które są większymi petardami w dawkach do 200 i 225mg i nie miałem ani specjalnych nudności ani gorączki, a jeśli już to bardzo króciutko i przejściowo.
Czy to ma szansę jeszcze minąć? Niby daliśmy sobie jeszcze 2 tyg, chociaż ja i psycholka mamy obawę że to już stały ubok.

Z drugiej strony następnym krokiem może być klomipramina (anafranil) - niby niektórych dopiero wybudza do życia, ale innych odcina jeszcze bardziej.
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

Sortuj wg