Co zrobić ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Co zrobić ?

przez Adams111 17 kwi 2016, 18:42
Witajcie. Mam 25 lat facet, no i tak mam orzeczenie o grupie niepełnosprawnośći z jakimiś tam symbolami w stopniu lekkim. Wszystko zaczeło się od zawrotów głowy po 18 nastce mojego kuzyna no wiadomo kręćiło mi się w głowie na 2 dzień wiadomo myślałem że to normalne jednak to wszystko trwało aż tydzień czasu gdy przeszło. Powróciło jakieś 3 msc pózniej zawroty jednak nikt zaden lekarz i psychiatra u którego się leczę nie powiedział mi czy to nerwica czy coś innego, jednak sądząc po objawach to chyba tak miewam głupkowate napday ataku chwilowego smiania się i mówienia różnych głupich słów w takim jakby chwilowym podnieceniu i tak jakby to mijało po 5-10 minutach. Jednak najgorsze jest to że mam ciągłę zawroty głowy wczesniej to było ciągłę wirowanie a teraz jest to w formie tak jakbyoponionego obrzu i tak jakby chwiał mi się obraz lekko w górę i w dół i na boki ale da się to wytrzymać. Lekarz przepisał mi chloropotixen 15 mg jednak czułem się po tym otłumaniony i ospały. Ale zastanawia mnie jeszcze jedno czy te zawroty głowy to jednak nie jest przyczyna uszkodzonego błędnika ? Jak myślicie ? Nie wiem czy jeszcze próbować kurację typ psychotropem czy jednak udać się do lekarza, co radzicie ? Wiem jak człowiek jest oceniany gdy ludzie wiedzą że zażywa takie leki.

Co zrobić ?

przez NN4V 18 kwi 2016, 06:20
Adams111 napisał(a):... Wiem jak człowiek jest oceniany gdy ludzie wiedzą że zażywa takie leki.

Jak?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Co zrobić ?

przez pneum 18 kwi 2016, 10:56
Adams111 napisał(a):Wiem jak człowiek jest oceniany gdy ludzie wiedzą że zażywa takie leki.

Biorę "takie" leki od 11 lat, czyli przez większość mojego życia i mogę Ci zagwarantować, że nikt Cię nie będzie oceniał, póki mu o tych lekach nie powiesz. Jeśli leki pomagają, to powinno się je brać, robisz to dla siebie, a nie dla innych.
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co zrobić ?

przez Adams111 18 kwi 2016, 21:36
Niestety nie będę ich brał okropnie che mi się po tym spać nawet po dawce poł tabletki 7,5 mg.

Co zrobić ?

przez pneum 18 kwi 2016, 21:38
Wypróbowałeś tylko jeden lek, jest jeszcze masa do odkrycia, przy niektórych możesz w ogóle nie odczuwać skutków ubocznych. Znalezienie tego właściwego leku dla siebie czasami trwa latami.
f60.3 + f31 (remisja)

Co zrobić ?

przez Adams111 19 kwi 2016, 11:54
No tak ale mojemu lekarzowi psychiatrze nie przegada, zapisal mi ten lek i twierdzi ze jest nie szkodliwy, zastanawiam sie nad zmiana lekarza bo chyba zwykly neurolog czy lekarz rodzinny mi leku zmienic nie moze. No a w tym wszystkim chyba najgorsze jest to ze nie moge sie napisc alkoholu bo to w sumie uaktywnilo mi to schorzenie troche zaluje bo inni w tym wieku bawia sie i moga a ja niestety nie.

Co zrobić ?

przez pneum 19 kwi 2016, 19:01
Ale musisz mieć człowieku problemy, skoro brak możliwości napicia się jest dla Ciebie najgorszy...
f60.3 + f31 (remisja)

Sortuj wg