Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a depresja


pedorona

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, czytam sobie tu u was o nerwicy, bo leczę się na depresję ale coraz cześciej mam wrażnie że to jednak jest cos innego

tzn. depresja siedzi we mnie już z osiem lat, ale wlaczyłam z nią swoimi sposobami ;) w końcu została zdiagnozowana 6 lat temu, była terapia, leki, po dwóch latach dałam radę odstawić, było super, życie niosło, ale ponad rok temu przyszły objawy - lęki -silne- znowu, dezitegracja toatalna, ale nie było obniżonego nastroju jak przy depresji, więc sie broniłam, nie chciałam leków. w końcu ktoś mnie zaciągnął do lekarza bo słabo wyglądałam ponoć, ale - byłam raczej zadowolona z życia. jednak lęki i reszta nie dawały mi żyć, z ludźmi, z rodziną przede wszystkim. no i szrink zapisał antydepresanty. piszę to, bo w ciągu ostatniego tygodnia posypałam sie znów na maksa, tak dużej amplitudy nastroju nie miałam od 6 lat. wczoraj niemal zrobilam sobię trwałą krzywdę - dzis idę do lekarza i chciałam podpytać jakie wy macie objawy, nie chcę czytać juz o tym w artykułach medycznych, chciałabym sie dowiedzieć od Was, jak to wygląda, jak się czujecie - fizycznie, psychicznie, etc. czy to jest napadowe, denerwujecie sie, nakręcacie na chwilę, czy zostaje ten stan długo? czy też leczyliście sie na depresję, a okazało się/albo przerodziła się/ w nerwicę?

bardzo dziękuję za odpowiedź, jak nie tu, to możecie do mnie na priw oczywiście

pozdrawiam wszystkich!

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×