jestem brzydka jak to zaakceptowac ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez agu09 03 paź 2015, 21:05
nerwica napedza brzydote i odwrotnie brzydota napedza nerwice, bledne koło

przez nieboszczyk 03 paź 2015, 21:57
najłatwiej to walnąć w lustro kiedy sie przyglądasz.też kiedyś tak miałem.obecnie mam wyjebane jak wyglądam bo choroba wiecznie odciąga odemnie cały sexapelle.ważne tylko że mam nogi,zęby,oczy,ręce.nie myśle o żadnym katowaniu siebie dla poklasku niemądrego prymitywnego motłochu i modyfikacjach ciała.szkoda zdrowia dla bzdurnej mody i bycia "na czacie" ble ble ble

przez mrczny 03 paź 2015, 22:33
co to za brzydota? Możesz coś więcej opisać na czym ona polega?
la vie est belle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mrczny 03 paź 2015, 22:47
Nie zdążyłem edytować poprzedniego postu

"co to za brzydota? Możesz coś więcej opisać na czym ona polega?

Pytam, bo kiedyś spotkałem paskudną z wyglądu dziewczynę. Po prostu maszkaron. Jednak kiedy się odezwała.. Po chwili rozmowy nie patrzyłem na jej urodę. Wydawał mi się piękna, bo była tak inteligentna, że zmieniło mi się zupełnie postrzeganie jej. Nagle widziałem, że jest piękna. I nie, to nie było jedynie teoretyzowanie.. Czułem fizyczne podniecenie. Tak duże jak nigdy przedtem do pięknych atrakcyjnych dziewczyn.
Dlatego jeśli to brzydota umysłu i jesteś tępa to faktycznie masz problem.
Jeśli natomiast chodzi o wygląd to cóż.. Jeśli jesteś inteligentna to rozwijaj umysł, a w oczach facetów będziesz piękna, ale nie przy pierwszym wrażeniu.
Jeśli masz brzydką urodę i jesteś głupia no to faktycznie masz duży problem"
la vie est belle

przez agu09 03 paź 2015, 23:05
brzydka cera, kiepskie wlosy, male cycki to z tych najbardziej "doskwierajacych"
z tych mniej -ale tez nie dodajacych mi uroku: lekko odstajace uszy, lekko krzywe zeby... cos jeszcze by sie znalazlo...
i to nie jest tak ze jestem niezadbana bo jestem i wersji zrobionej mam jakies tam powdzenie ale co z tego ? nie wyobrazam sobie pokazac sie facetowi w wersji naturalnej np rano w łóżku
przez to wszystko juz mi odwala powaznie, nienawidze calego swiata za to ze musze sie z tym zmagac ze ot tak po prostu w wyniku przypadku/ zrzadzenia losu mam gorzej. swiat stal sie dla mnie jedna wielka obluda to pieprzenie o milosci...czy inne slodko pierdzace banialuki majace na celu ozlocic nam ochydna rzeczywistosc i zwierzece popedy :pirate:

EDIT:
uwazam ze kiedys bylam inteligentna, teraz po 4 latach brania psychotropow zaczynam sie czuć tępa, brakuje mi słow, ciezko o skupienie czy pamiec

przez cyklopka 03 paź 2015, 23:12
agu09 napisał(a):i to nie jest tak ze jestem niezadbana bo jestem i wersji zrobionej mam jakies tam powdzenie ale co z tego ? nie wyobrazam sobie pokazac sie facetowi w wersji naturalnej np rano w łóżku

Ta, moje niby zdrowe koleżanki nie wyjdą rano bez makijażu, umycia i wyprostowania włosów :roll:

Na problemy z cerą pomaga zmiana diety, być może organizm źle coś toleruje i wywala przez skórę.

Rozmiar cycków nie określa tego czy są ładne czy brzydkie.

Wyszukiwanie w sobie rzeczy, które się nie podobają do niczego nie prowadzi. Może to zabrzmi banalnie, ale jak się człowiek czuje lepiej psychicznie, to się sobie bardziej podoba.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Druid 03 paź 2015, 23:13
to też jestem brzydka (uszy mi nie odstają)
chyba jesteś pustakiem
Druid

przez koszykova 03 paź 2015, 23:32
chyba jesteś pustakiem

jak dla kogoś wygląd jest aż tak ważny to... aż mu własnie współczuje.
Wszystkie te wady, o których pisała autorka sama mam.
swiat stal sie dla mnie jedna wielka obluda to pieprzenie o milosci...czy inne slodko pierdzace banialuki majace na celu ozlocic nam ochydna rzeczywistosc i zwierzece popedy :pirate:

wlaśnie swiat przez takich jak Ty staje się obłudą w kwestii pieprzenia o milosci :P bo najwazniejsze to co fizyczne i materialne.
A jak to zaakceptować? Chyba sie nie da skoro to jest dla Ciebie takie ważne. Zbieraj na operacje i poprawiaj po prostu. Uszy przestawić, cycki powiększyć, itd. da sie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Druid 03 paź 2015, 23:35
Sorry za pustaka. Jeśli jesteś brzydka, spróbuj rozwijać się w dziedzinie, w której masz realną szansę odnieść sukces, zamiast udawać ładną. "Zrobiona" laska ma łatkę "zrobionej", "plastikowej" itp. Też niefajnie.
Druid

przez cyklopka 03 paź 2015, 23:50
Dark Velvet napisał(a):Jeśli jesteś brzydka, spróbuj rozwijać się w dziedzinie, w której masz realną szansę odnieść sukces, zamiast udawać ładną. "Zrobiona" laska ma łatkę "zrobionej", "plastikowej" itp. Też niefajnie.

Śmiem się nie zgodzić. Wygląd to nie jest dziedzina czy hobby, żeby można wybrać sobie inne. Ja już dawno optuję, żeby przestać ludzi dzielić na ciało i duszę, wygląd i charakter, rozum i urodę. Człowiek się musi rozwijać jako całość.
O żadnej osobie, którą lubię nie powiem, że jest brzydka, bo lubienie odbywa się na wszystkich poziomach - intelektualnym, emocjonalnym, to dlaczego nie estetycznym?
I Miss Forum

przez Druid 03 paź 2015, 23:57
O żadnej osobie, którą lubię nie powiem, że jest brzydka
A za co lubisz ludzi, których lubisz?
Druid

przez mrczny 04 paź 2015, 00:03
"Lubienie estetyczne" to dopiero ciekawie brzmi. Coś jak powiedzenie do kogoś "jesteś moim kolegą/koleżanką bo pasujesz do mojej kurtki" czy "lubię cię bo twoja uroda dodaje uroku moim butom".
la vie est belle

przez cyklopka 04 paź 2015, 00:04
Dark Velvet napisał(a):
O żadnej osobie, którą lubię nie powiem, że jest brzydka
A za co lubisz ludzi, których lubisz?

No czasem tak po prostu, bez listy zasług.
Nieraz za to, że oni mnie lubią, że umieją słuchać, że są mądrzy, dobrzy w tym co robią :105:
I Miss Forum

przez agu09 04 paź 2015, 00:14
faktycznie jestem pusta i nie potrafie inaczej, swiat/ ludzie mnie tego nauczyli. nie mam w sobie tyle sily by nie zakladac maski i pokazywac jaka to nie jestem harda, bez tego. tysiac razy wole latke "zrobionej" niz brzydkiej, ale mozesz/(mozecie? ) uważac inaczej.
co do milosci ciezko mi uwierzyc ze faceci potrafia kochac. wg mnie z ich strony to jest wylacznie pożądanie. sama chcialabym zeby bylo inaczej ale obserwujac pierdyliad ludzi obcych i znajomych dochodze do takich wnioskow. przykre. jedynym wyjsciem jest chyba wylaczyc myslenie: obserwajce, analize, udawac ze sie tego nie widzi i cieszyc jak glupi do sera powtarzajac ze jesli np. facet zdradzi to wylacznie dlatego ze sie zakochal, a zona byla taaaka okropna

Sortuj wg