Lecimy z kolejną chorobą :)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez DamianS97 10 lis 2014, 22:56
Witam was wszystkich serdecznie, długo mnie tu nie było a to dlatego że mój stan psychiczny się ogromnie poprawił kilka tygodni byłem sobą ^^ Ale od 2 dni wałkuje nową "chorobę" duszności. Mam dziwny ból w klatce piersiowej i uczucie jakbym zaraz nie mógł złapać oddechu. Dzieje się tak najczęściej wieczorami i podczas jazdy samochodem :) Czy wy też kiedyś takie coś przerabialiście ?

Pozdrawiam :)
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać
, jeśli nie będziesz walczyć...

-Eric Thomas

przez Arasha 11 lis 2014, 00:23
Witaj, DamianS97, :P

To co opisujesz to jeden z objawów nerwicy. To jest taka choroba, że lubi co jakiś czas pokazywać kolejne swoje, najmniej oczekiwane, oblicze :bezradny: Nie przejmuj się tym za bardzo, na pewno nic Ci poważnego nie jest, tak samo jak z tym wyrostkiem było. Postaraj się jak najmniej na tym skupiać. I myśl bardziej o tym, że znowu miałeś dłuższy czas spokój. Niebawem znów tak będzie :P Trzymaj się cieplutko. Arasha
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg