Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mi jest?


Kyzcpuk

Rekomendowane odpowiedzi

mam 18 lat. boje sie rozmawiac z ludzmi poprostu nie umiem,mam tak od gimnazjum.Nie mam przyjaciol.Denerwuje mnie prawie wszystjko.Nie umiem nic komu powiedziec co mysle,kiedys sie ciolem i przyopalalem z tego powodu a teraz mysle o samobojstwie od paru tyg.Kiedy ide sspac musze miec cisze i spokoj.Kiedy cos jem to musze zjesc to po kryjomu zeby nikt nie widzial i w spokoju.Nie lubie krzyku i boje sie jak ktos sie na mnie drze .Wole spac na ziemi i w spokoju niz sie wkurzac w nocy.Nikt mnie nie rozumie.Nie umiem psychiatrze powiedziec co mi jest i przepisuje mi nie wlasxciwe leki.Wszyscy mowia ze jestem dziwny.Nie chcialo mi sie uczyc w gimnazjum i teraz tez nie mam ochoty nic robic.W sumie to nic nie umiem i jestem nikim.Od jakiegos czasu olewam to wszystko i chyba sie zabije na 70 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wolasz o pomoc...

co do nauki to wez sie w garsc bo jesli nie zdobedziesz zawodu to bardziej sie pograzysz - kiedys dojdziesz do wniosku,ze mogles byc kims lepszym zdobyc lepszy zawod, a wtedy dales dupy jak miales szanse,a bedac doroslym nie wrocisz czasu i ciezko ci bedzie pojsc do szkoly - zrobic cos dalej.

zrob to dla lepszej przyszlosci-dla siebie ,dla pokonania tego co teraz cie gnebi aby w przyszlosci nie popasc w gorsze bagno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie mów psychiatrze co Ci jest. Przepisz na kartkę to co tutaj napisałeś, słowo w słowo i daj mu ją. To o wiele łatwiejsze. Właściwe leczenie jest bardzo ważne.

Bardzo dobry pomysł, popieram.

 

Pewnie bez leków będzie Ci trudno wziąć się za cokolwiek, wiem, że wtedy wszystko przerasta i męczy. Póki co zmuś się do tego jednego kroku - idź do lekarza i przekaż mu (np. jak zasugerowała przedmówczyni - na kartce) jak się czujesz i zacznij brać leki - to jest najważniejsze i na tym się skup. Na resztę czas przyjdzie gdy dojdziesz do "stanu używalności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×