jajajaja

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

jajajaja

przez jajajaja 21 mar 2010, 12:24
Nie wiem co się ze mną dzieje.
Od dwoch miesięcy boje się swojej pracy- mianowicie, że nie dam sobie rady,panikuje,choć zawsze daje, ale tak sie nakrecam, ze az cisnienie mi spada,czuje ze mndleje, serce mi wali. czego ja się boje - a nie chce stracic tej pracy. Ostatnie dwa leata nie byly dla mnie latwe - rozwód, potem niespełniona milośc - która bardzo przeżyłam, a teraz boje sie chodzic do pracy. rano wstaje i mam dośc ,mnie nic nie cieszy. jestem tak naładowana. bylam u kardiologa - wszystko ok, poszłam do psychiatry - perzepisała mi pani Seroxat - początki straszne, biore dopiero drugi tydzien - a i tak nadal sie boje. Co się ze mną dzieje??????? - jutro znow do prcy - na sam mysl sie trzese ze strachu,choc nikt mi tam nie robi krzywdy,chwalą mnie za pracy,jestem dobrym pracownikiem. Pomocy!!!!!!

[Dodane po edycji:]

dodam jeszcze - nic mnie nie interesuje, najlepiej czuje sie w domu, jestem calymi dniami bardzo smutna. interesuje mnie tylko moja choroba - ja i tylko ja. nawet slonce za oknem nie sprawia mi rdosci - mysle o tym co mi jest.

Re: jajajaja

przez agusiaww 21 mar 2010, 13:37
jajajaja, wyglada to na fobie spoleczna, czyli strach przed ocena innych ludzi, dlatego najlepiej sie czujesz w domu. Seroxat jest dobrym lekiem, ale 2 tyg to stanowczo za malo na dzialanie, ktore moze sie ujawnic dopiero po 4 tyg. A czy masz jakie kolezanki, wychodzisz gdzies?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jajajaja 21 mar 2010, 15:44
witaj. ja sie panicznie boje pracy - znam to co robie na pamięc ,ale sie tak nakrecam ,ze glowa mala.
mam jedną osobista koleżanke - i z nią widuje sie raz w tygodniu, po robocie siedze w domu - oglądm tv i czytam o chorobach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 21 mar 2010, 16:12
Poczeka na działanie leku.Myślę , że wszystko minie.Potrzebujesz tylko czasu.Ja jutro idę na rozmowę w sprawie pracy i też bardzo się boję.Boje sie , jak wypadnę , czy jeśli dostanę tę robotę to dam radę..i tak w kółko.

przez jajajaja 21 mar 2010, 17:03
nie umiem sobie z tym poradzic - wiem,ze to co robie w pracy,to umiem, ale nakrecilam ise za brdzo i teraz o niczym innym nie mysle tylko o tym ,ze jutro juz sobie nie poradze. To jest straszne uczucie. Seroxat bralm po pol tabletki - przez dwa tygodnie - ale nic nie dawało, klucia w klatce piersiowej nadal byly, od dwóch tygodni biore po calej tabletce - kłucia zniknely,ale lęki jak byly tak są. A moze ja sie pracą stresuje???? - ale 2.5 roku bylo dobrze, uważam ze to nerwica ,albo depresja.

przez ewaryst7 21 mar 2010, 18:15
Masz nerwicę .Jeśli do tej pory dawałas sobie w pracy rade , to skąd lęk , że teraz sobie nie poradzisz?Jest to lęk irracjonalny , nie mający odbicia w rzeczywistości.Jestem pewna , że sobie go wkręcasz przez nerwicę.

przez jajajaja 21 mar 2010, 19:44
zawsze sie denerwowalam, pracę swoją lubiłam. osttnio mialam trudny okres w swoim życiu - rozwod, potem niespełniona milosc,caly swoj zal zrzuciłam na prace - zaczelam mowić ze jej nie lubie,denerwowalam sie az za bardzo.dziś doszlo do tego ze panicznie sie jej boje - boje sie ze nie zdaże, serce mi wali, nie mam ochoty nawet isc do pracy, w nocy spac nie moge.Coś sie dzieje ze mna i nie wiem co .Serce mi wali, zolądek ściska - boje się.

Sortuj wg