Skocz do zawartości
Nerwica.com

Usłyszałam nad ranem glos mówiący moje imie- czy mam schizo?


mariannka27

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczelo sie od tego ze mialam zle sny. Mialam duzo snow na jawie- ze cos mnie atakuje- jakas zmora, ze cos na mnie siada, wykreca mi kregoslup. Od tamtej porty zaczelam sie bac zlego ducha. Poszlam do psychiatry- przepisala mi leki na lek. One malo co daly- zaczelam jedynie miec mniej snow zlych, ale lek wciaz byl Poszlam drugi raz do tej psychiatry- stwierdzila ze to moze byc psychoza- poczatek choroby. Przepisala mi neuroleptyk. Od tamtego czasu zaczelam masakrycznie bac sie choroby psychicznej. Zmienilam lekarza, bp tamten byl za daleko. Wczoraj bylam u innej psychiatry- kobiety ktora leczy na oddziale psychiatrycznym. Powiedziala ze nie widzi psychozy tylko silna nerwice. Przepisala mi leki na lek i nerwice, obsesyjne myslenie, a neurolpetyki kazala przestac brac.

 

Zostalam bardzo uspokojona. Juz po tej wizycie bylam o polowe zdrowsza- jak to mowi moja rodzina, Ale... dzisiaj w nocy mialam zdarzenie.. spalam i w takim pol snie uslyszalam glos mowiacy moje imie:OOO Przerazilam sie strasznie, to juz chyba jednak schiza ;((((((((((

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×