Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z wagą podczas nerwicy


Tukaszwili

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do Was troszkę dziwne pytanie, czy nerwica wpłynęła w jakiś sposób na waszą masę ciała? Bo ja z powodu, że prawie 5 miesięcy się nie ruszałem, spędzałem 3/4 dnia w moim pokoju na krześle przed kompem, bądź w łóżku, utyłem jakieś 4 kg. Wydaje się nie dużo, acz przy wzroście 182 cm ważę 88-89 kg. Mam problem, żeby to zrzucić bo przywykłem do tego, aby lęki "zajadać" słodyczami :/. Czy znajdują się osoby na tym forum, które miały podobne problemy? Rzecz jasna zarówno in plus jak i minus, jeśli chodzi o masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.Zawsze pisze że nerwica modeluje mi sylwetke,w lepszym

okresie mam większą wagę,przy wzroscie dolegliwosci waga leci

na dół.Oczywiście na wahania wagi mają wpływ także leki.

Nadwagi nie mam dzięki temu też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do Was troszkę dziwne pytanie, czy nerwica wpłynęła w jakiś sposób na waszą masę ciała? Bo ja z powodu, że prawie 5 miesięcy się nie ruszałem, spędzałem 3/4 dnia w moim pokoju na krześle przed kompem, bądź w łóżku, utyłem jakieś 4 kg. Wydaje się nie dużo, acz przy wzroście 182 cm ważę 88-89 kg. Mam problem, żeby to zrzucić bo przywykłem do tego, aby lęki "zajadać" słodyczami :/. Czy znajdują się osoby na tym forum, które miały podobne problemy? Rzecz jasna zarówno in plus jak i minus, jeśli chodzi o masę.

 

Powiem wprost - jest przeciwnie! Zaburzenia na tle psychicznym częściej odchudzają niż pogrubiają. Jeśli u mnie badania tomografem nic nie wykażą, to znaczyć będzie, że od chorej głowy schudłem przez 10 msc 16 kg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do Was troszkę dziwne pytanie, czy nerwica wpłynęła w jakiś sposób na waszą masę ciała? Bo ja z powodu, że prawie 5 miesięcy się nie ruszałem, spędzałem 3/4 dnia w moim pokoju na krześle przed kompem, bądź w łóżku, utyłem jakieś 4 kg. Wydaje się nie dużo, acz przy wzroście 182 cm ważę 88-89 kg. Mam problem, żeby to zrzucić bo przywykłem do tego, aby lęki "zajadać" słodyczami :/. Czy znajdują się osoby na tym forum, które miały podobne problemy? Rzecz jasna zarówno in plus jak i minus, jeśli chodzi o masę.

 

 

Ty Tukasz fili - ja mam 182 i ważę 105 i jest git. Jak bym ważył 100 to by było lepiej. Nię pekaj to normalna waga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym mam owalną twarz, więc kiedy przytyję choć troszkę wyglądam jak dzieciak :P dlatego noszę dość długą brodę.
Jak patrzę na kolegów to tood wagi nie zależy :P Poza tym nie ma co popadać w skrajności. Siebie zawsze oceniamy bardziej krytycznie. A jeśli chodzi o wagę to tm bardziej siebie zawsze widzi się w takim 'krzywym zwierciadle'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×