Skocz do zawartości
Nerwica.com

do usunięcia


Divinity

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem po co pisze,

ja tez nie.. moze chciales sie podzielic ta decyzja ze swiatem ale swiat nie ma na to wplywu. Moze liczysz, ze ktos Cie odratuje ale watpie zeby komus chcialo sie dochodzic po IP gdzie mieszkasz i wysylac tam policje i karetke.

Dla mnie pisanie na jakims forum o samobojstwie to tak naprawde wolanie o pomoc ale jak ktos mialby Ci pomoc? To moga zrobic bliscy a nie anonimowi ludzie z forum. Przyznam szczerze, ze wkurzaja mnie takie posty bo pozostawiaja z poczuciem winy, ze nic nie moge zrobic. Ludzie..chcecie sie zabijac to sie zabijajcie ale przystancie tym obarczac innych :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że się zdecydowałem ale nie że już to robie, poczekam jeszcze.

nie denerwujcie się tak

Po prostu potrzebuje dzisiaj ciepłych słów bo jest bardzo źle.

 

-- 01 sie 2012, 09:32 --

 

dodam jeszcze że przepraszam z góry za to że zdenerwowałem parę osób moim postem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divinity, Gdybyś jednak się kiedyś na to zdecydował, przed przedsięwzięciem ostatecznych kroków, wypełnij formularz dawcy narządów, a czynu dokonaj najlepiej w pobliżu placówki transplantologicznej :D Może i mózg matce naturze się nie udał, ale serce, nerki, wątrobe itd. pewnie masz całkiem całkiem ;) Szkody by było, gdyby miały się zmarnować :P Zawsze mogą jeszcze uratować komuś życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×