Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia telefoniczna


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

kafka, carlosbueno, no niby znam też ten ból, ale takie wymienianie bez końca tony informacji za pomocą SMS-ów jest na dłuższą metę cholernie uciążliwe... Czasami w tym czasie może nam na przykład przemknąć koło nosa coś naprawdę interesującego :!:;) Albo też dla odmiany osoba zapatrzona w wyświetlacz swojego telefonu wpakuje się któregoś pięknego dnia pod samochód... Jakiś czas temu dotarła do mnie informacja jakoby w niektórych regionach takie zachowanie karano surowymi mandatami. Nie dotyczy to rzecz jasna Polski ;)

Teraz jak mam sprawę do załatwienia, po prostu dzwonię i nie zastanawiam się nad jakimiś tam fobiami. Ostatnio nawet bardzo mi się to przydało, ponieważ znalazłem w skrzynce kwit od kuriera informujący o nieudanej próbie doręczenia przesyłki, na którą oczekiwałem. Wpisano tam, że została ona pozostawiona pod takim, a takim adresem. Już miałem wsiadać w autobus i jechać, ale pomyślałem właśnie, że jednak najpierw przedzwonię... Co się okazało? Kurierowi się coś popieprzyło i przez pomyłkę wpisał tam namiary jakiejś nie mającej nic z moją przesyłką wspólnego firmy. Straciłbym jedynie niepotrzebnie z półtorej godziny, a tak... Dogadaliśmy się w przeciągu kilku zaledwie chwil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×