Skocz do zawartości
Nerwica.com

PUK PUK, czy ktoś otworzy ...


Szkrabunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam 40 lat. Od czasu do czasu miałam już problemy z sobą. W tym roku osiągnęłam wszystkie swoje cele i myślałam że mogę być już tylko szczęśliwa a tu niepodzianka nie potrafię poradzić sobie sama z sobą, dawne metody nie działają, stoję na rozdrożu nie wiem co dalej z sobą począć, może ztrzymać auto na przejeździe kolejowym, nie mogę patrzeć na ludzi a co teraż robię piszę ten e-mail. Mam męża ale jestem samotna jak pies. Czy jest tu ktoś podobny czy jestem kosmitą. Nigdy nie szukałam info o depresji. Myślałam, że jestem twarda, muszę taka być. Dziś z ciekawości zrobiłam po raz pierwszy w życiu test Becka, od 27 punktów zaczynała się cięzka depresja wyszło 39, dziwne. Raz jestem apatyczna raz wpadam w furię i ostatnio ciągle beczę nawet już tabletki od bólu głowy nie pomagają. Słyszę że lekarze też nie ... Nie wiem czego się spodziewam po tym forum, nie wiem już nic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Szkrabunia :)

To nic, ze nie wiesz, czego się spodziewać po tym forum... napisz czego od nas oczekujesz? Możemy wysłuchać, pobyć tutaj z Tobą, poradzić, podpowiedzieć, spojrzeć na pewne sprawy z dystansu, podzielić się z Tobą tym, z czym sami się zmagamy.... powiedz tylko, co możemy dla Ciebie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkrabunia, pisz jeśli masz ochotę i potrzebę pomożmy jeśli będziemy potrafili, doradzimy. Pozdrawiam ;)

ja na dzień dzisiejszy nie mam problemów z otoczeniem, z ludzmi ale jeśli mam i uciekam w swj świat to dużo mi daje to forum; wygadam się poczytam innych i jest mi rażniej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×