Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, biedactwo :(

 

Dobra, Darki, ja zmykam, jutro do pracy :?

Jakie Darki znowu??? Wypraszam sobie :evil:;)

Skoro musisz zmykać to leć ;)

 

-- 15 cze 2012, 22:34 --

 

Candy14, nie chcesz chyba dać do zrozumienia, że specjalnie na tę właśnie porę każdego dnia oczekujesz??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, nie chcesz chyba dać do zrozumienia, że specjalnie na tę właśnie porę każdego dnia oczekujesz??? ;)

eee nie.. ale jednak fajnie ze nikt mnie dzis nie ubiegl i mialam zaszczyt otworzyc :P

 

Stark, ja te prawde zrozumialam dosc pozno... po cholere gromadzic pieniadze jak mozna w kazdej chwili zginac? Sa po to zeby uprzyjemniac nam zycie tu i teraz...wiec nie odmawiam sobie niczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, może lepiej nie, na pewno na forum jest wielu pedantów i mogliby po takim widoku nie spać po nocach przez całe miesiące :shock:

chciałam porównać kto ma większy bałagan :oops:

Mam słabą wolę,ledwo co poczułem trochę więcej gotówki,tak poszła w pizdu.

Ja wychodze z zalozenia, ze pieniadze sa po to zeby je wydawac :) do grobu nie wezme

1309133353_by_Rajner91_500.jpg.4c49b75ac8212d459cffc17f73eb7a09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, pisałaś:

 

"To by mnie zabilo nie wstaje przed 10,00"

 

Jak się czujesz z tym że wstajesz tak względnie późno?

Dla Ciebie 10 to późno? Ja jestem z siebie dumna ilekroć udaje mi się wstać tak wcześnie!

 

Stark, ja te prawde zrozumialam dosc pozno... po cholere gromadzic pieniadze jak mozna w kazdej chwili zginac? Sa po to zeby uprzyjemniac nam zycie tu i teraz...wiec nie odmawiam sobie niczego ;)

Z jednej strony racja, z drugiej - lepiej najpierw coś odłożyć na czarną godzinę, dopiero potem żyć "tu i teraz"...

 

Laima, może lepiej nie, na pewno na forum jest wielu pedantów i mogliby po takim widoku nie spać po nocach przez całe miesiące :shock:

chciałam porównać kto ma większy bałagan :oops:

Już się raz licytowałyśmy :P Tylko że potem okazało się, że Ty mówisz o bałaganie poimprezowym, a ja o moim codziennym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×