Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


missisipi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dopiero zaczynam przygodę z forum, zawsze myślałam, że to głupota żalić się obcym, z których połowa ma gdzieś to co czyta, ale może warto spróbować, bo ostatnio czuję się chyba za bardzo samotna.

Ot dziewczyna z problemami jak każdy tu. Nigdy jeszcze nie byłam u żadnego lekarza, ale od dłuższego czasu się do tego zabieram, może w końcu przestane się bać i umówię się na jakąś wizytę. Chyba nadszedł już czas żeby zrobić coś ze swoim życiem i jakoś sobie pomóc.

 

Jestem chyba samotnikiem, nie wiem czy z wyboru czy przez zaburzenia, czy jakkolwiek to nazwać. Ale miłą odmianą byłoby w końcu to zmienić, mieć z kim czasem porozmawiać o problemach. Miejmy nadzieję, że to forum mi jakoś w tym pomoże.

 

Tak więc pozdrawiam wszystkich zmagających się z tymi cholernymi problemami, które musimy mieć, a których tak bardzo byśmy nie chcieli.

 

missisipi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

missisipi, Witaj na forum.

 

Zapraszam do:

 

- działu "Poznajmy się" ->->-> poznajmy-sie-f29.html

- do tematu "Koło degustatorów", gdzie forumowicze organizują grupowe wideokonferencje poprzez ooVoo ->->->

ko-o-degustatorow-t35162.html

http://www.dobreprogramy.pl/ooVoo,Program,Windows,13263.html

- do tematu "Zlot", gdzie znajdziesz informacje na temat ogólnopolskiego spotkania naszych forumowiczów 8-10 czerwca b.r. w Rogowie (woj. kujawsko-pomorskie, powiat rypiński, niedaleko Torunia) - koszt około 50zł w zależności od liczby uczestników, dojazd i wyżywienie we własnym zakresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×