Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, ja mieszkam sam, ( z bratem, i jego dziewczyną obecnie), był spokój, dopóki mieszkaliśmy sami, teraz ona truje dupę :<,już wolę trucie matki lub ojca, nienawidzę jak obca osoba mi się "wpierdala".

Ile się nasłuchałem,jaki to ze mnie syfiarz i gnój... :<.

I ile się nasłucham, po części to racja, ale takie pieprzenie nie pomaga :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Problem w tym,że ona w tej materii jest niewiele lepsza ode mnie i brata :<, lol. Pouczenia starszych, czy osób które są "porządnickie" - ok.

Ale nie osoby, która jest podobna w owej materii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i musisz też zrozumieć, że obecnie dzielicie mieszkanie, więc musicie stosować się do obowiązujących zasad. :)

Bzdura, k***a, bzdura. Arhol, ona wprowadziła się do Was? To niech się dostosuje! Coś się jej nie podoba? Droga wolna. Coś takiego doprowadza mnie do szału, Ty wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Uściślam kwestię czynszu, jak narazie, nie dorzuciła się nawet złotówki :< (szukała roboty,obecnie ma)

Mimo to, na dzień dzisiejszy powinna mieć g*wno do powiedzenia, siedząc miesiąc za darmo.

 

Dodam iż braciszek, poinformował mnie o fakcie przeprowadzki, 2 dni przed :angel: . Ale kij z tym, mi to tam lata.

Przez ponad miesiąc siedziała w domu, prawie cały czas pierdząc w stołek, i powiedz mi, jakie prawo do "rządzenia" ma osoba,która pomieszkiwała za darmo, i jeszcze prawie nic nie robiąc? (chyba że pranie, i posprzątanie ich wspólnego pokoju to dużo,siedząc cały dzień w domu :<.)

Mi to nie przeszkadza że siedziała ten miesiąc za darmo,nawet to że mało robiła, ale do diabła, jeśli taka osoba zaczyna się "rządzić" to do k***y nędzy, co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, zależy od pojęcia "względna czystość" :P Mieszkałam raz z chłopakiem, który robił mi problemy o to, że wychodząc rano (6-7) z domu nie pozmywałam talerzyka po swoim śniadaniu, a jedynie włożyłam go do zlewu. Siedziałam wtedy w szkole, a telefon wibrował mi dobrych parę minut, bo ciągle dochodziły smsy od niego na temat tego talerzyka i deski do krojenia, którą swoją drogą zostawiła nasza współlokatorka, a nie ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałam raz z chłopakiem, który robił mi problemy o to, że wychodząc rano (6-7) z domu nie pozmywałam talerzyka po swoim śniadaniu, a jedynie włożyłam go do zlewu. Siedziałam wtedy w szkole, a telefon wibrował mi dobrych parę minut, bo ciągle dochodziły smsy od niego na temat tego talerzyka i deski do krojenia, którą swoją drogą zostawiła nasza współlokatorka, a nie ja

:shock: nie chcę spotykać takich typów na mojej drodze w żadnym charakterze; czy to kolegi, czy kochanka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Do przeżycia, jeśli się dorzuci do rachunków, to niech se ględzi, i tak to zleje znając życie, ale póki co - shut the fuck up :<.

btw. "ciekawy" współlokator :<. To już chyba wole swoje "syfiarstwo" niż "cleaning nazi" iż tak to nazwę.

Oczywiście, żadna przesada nie jest dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałam raz z chłopakiem, który robił mi problemy o to, że wychodząc rano (6-7) z domu nie pozmywałam talerzyka po swoim śniadaniu, a jedynie włożyłam go do zlewu. Siedziałam wtedy w szkole, a telefon wibrował mi dobrych parę minut, bo ciągle dochodziły smsy od niego na temat tego talerzyka i deski do krojenia, którą swoją drogą zostawiła nasza współlokatorka, a nie ja

:shock: nie chcę spotykać takich typów na mojej drodze w żadnym charakterze; czy to kolegi, czy kochanka :smile:

hahaha to własnie ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×