Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć mam poważny problem :(


antilevitoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowy, przed chwilą sie zalogowałem.

Mój problem jest taki ze zawsze gdy poznam jakąś dziewczynę na początku wszystko jest ok... jednak po jakimś czasie jakby zaczynam ją wewnętrznie odpychać i pisać lub mówić jej pierdoły typu: w*pierdlaj, zostaw mnie znajdziesz sobie innego lepszego i najgorsze jest to że nie potrafie utrzymać w sobie złośliwości :(

Mam przyjaciółkę znamy się od dwóch lat... przeszliśmy mnie więcej te same rzeczy w życiu, rozmawiamy codziennie i najgorsze też jest to że jej też nie szczędzę przykrości że ją ranię i wtedy wyłącza się moje sumienie jakby i piszę sobie dalej różne chamskie teksty : typu znajdź sobie innego przyajciela ja sie nie nadaję bo tylko Cie ranię itp. nie iwem czy coś ze mna jest nie tak czy poprostu mam taki podły charakter :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, to co piszesz wygląda mi znajomo..

znam problem z drugiej strony... miałam przyjaciela który mnie odpychał, kiedy tylko za bardzo sie zbliżylismy do siebie. Miał fobie bliskości, dlatego kiedy tylko ją poczuł, przerywał taka relację raniąc i obrażając, co skutecznie utrzymuje każdego na dystans :hide: nasza znajomość nie przetrwala tej próby.

Poza tym ja też jestem nowa na forum, witam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×