Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne objawy !!! POMOCY !!!


coldboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W lutym 2010 roku zaczęły mi się objawy nerwicy. Początkowo nie wiedziałem co mi dolega ale po wielu badaniach stwierdzono u mnie nerwicę a właściwie podpięto objawy pod tą jednostkę chorobową... Modyfikacje lekowe były różne aż ostatecznie mój organizm *zaakceptował* paroksetynę 20mg. Lek brałem około rok czasu plus 3 miesięczna terapia grupowa na dziennym oddziale zaburzeń nerwicowych. Zdarzało mi się kilka razy pominąć dawkę leku a raz nawet odstawiłem na 10 dni branie leku. Zaczęły się u mnie dziwne objawy a mianowicie takie uczucie zapadania się nóg... Niestabilność chodu i postawy oraz częste usztywnienia... Od 28 czerwca 2011 roku odstawiłem lek pod kontrolą lekarza jednak objawy nie ustąpiły... Byłem u neurologa... Zrobiłem rezonans magnetyczny który nic nie wykazał. Lekarz przepisał Millagamma i Biotropil... Tabletki skończyły mi się a ja więcej nie pojawiłem się u lekarza który "nie wie co mi jest" i twierdzi że jestem "dziwnym przypadkiem" kasując przy tym stówkę za wizytę... Poszedłem do lekarza psychiatry który zlecił pełne badanie psychologiczne które ma wykazać "co w trawie piszczy". Byłem już na dwóch badaniach i na żadnym nie mogłem się skoncentrować. Najprostsze pytania sprawiały mi problem. Nie rozumiałem niektórych pytań. Na dzień dzisiejszy czuję się strasznie... Rano nie mogę się obudzić a jak się obudzę to nie mogę wstać. Nie mogę ścisnąć pięści i mam luźne mięśnie. Jak idę to tak jakby mi się podłoga zapadała. Najprostsze czynności są trudne... Zapominam imion znajomych. A gdy próbuję z kimś rozmawiać nawet z osobami z którymi dawniej miałem wspólne tematy to mam pustkę w głowie i drętwieją mi policzki... Przeżywam coś na wzór "otępienia"... Koncentracja jest zerowa i pamięć a świat wydaje mi się nierealny. Utraciłem zainteresowania rzeczami które mnie kiedyś interesowały. Ciągle wydaje mi się że jestem najgorszy we wszystkim i wszystko czego się dotknę to spier****... Mam wrażenie że ludzie postrzegają mnie jak dziwaka... Czas leci szybko a ja stoję w miejscu zapominając nawet jaki jest miesiąc... Co to może być ??? Miał ktoś podobne objawy ??? Tak jak czytam nieraz różne fora to mam wrażenie że nerwica i depresja ma inne objawy albo na tych forach jest to jakoś lekko ujęte... I jako jedyny mam takie objawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coldboy, a jakbyś poszukał lekarza o dwóch specjalizacjach tzn. psychiatrę i neurologa w jednym?Znałam takiego lekarza.Mógłbyś poszukać w necie i nawet jak daleko to jednorazowo udać się na konsultacje.

Z doświadczenia wiem,że wpływ psychiki na ciało jest ogromny i ujawnia się szereg przeróżnych objawów somatycznych,cielesnych,ale wskazane są szczegółowe badania i konsultacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. Jestem w trakcie badań psychologicznych pełnych i 28 marca mam wizytę u psychiatry który mi powie co i jak... Wiem że niektóre schorzenia neurologiczne leczy się antydepresantami dlatego pytam czy taki specjalista od psychiatrii zna się na chorobach neurologicznych... Ale czy tabletki mogą zmienić myślenie i podejście do życia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×