Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, nie boje się biedronków.

Nie rozmawiajmy o biedronkach. Bo w końcu zaczne się bać. !

 

Właśnie, czego się boicie? Chodzi mi teraz o takie bardziej głupie/śmieszne fobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ścianie jednego bloku widziałem jakieś ze sto biedronek..myślałem że mam omamy w ciągu ostatnich 10lat tylu nie widziałem..podobno jest była jakas inwazja odmiany wszystkożernych biedron..nawet w mieszkaniu latały..

 

-- 13 lis 2011, 01:34 --

 

Głupoty ludzkiej się boję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuuuuu.

 

Ja odkąd asfalt dał mi w twarz boję się psów, ale tylko gdy jadę na rowerze. Nie boję się psów ani jazdy na rowerze. Ale rower + pies = panika ' D

 

-- 13 lis 2011, 00:36 --

 

Noopii, ja też..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, jest tak zwana odmiana biedronka ninja nie jest większa tylko ma Noopus więcej kropek na sobie i jest jakby wiecej opancerzona, i wypiera nasża biedronke chyba nawet ja zjada , z Chin bodajze przyszła i najpradopodobniej nasza wyginie, i ta obca gryzie ic zasem ludzie sa uczuleni na jej ugryzienie nawet tak silny moze być odczyn uczuleniowy u niektórych ,ze mozna sie przenieśc na tamten swiat

 

-- 13 lis 2011, 00:38 --

 

Alienated,

Zbieraj sie zbiraj Rafałku, ech tez złe emocje nas rozwalaja prawda to jest niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, przyjzyj sie dokładniej latem biedronka a róznice zauważysz i te obce śa tez zólte ,czarne nasze tylko pomarańczowe i czasem zólte są.

W kontakt fizyczny brzmi podejrzanie ciekawe co by wyszło po takim kontakcie kobieta bidrona nowy typ bohatera skrzydła biedronki duze i po nocy z batmanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o wycieczke na drugą strone tęczy, odlatywanie na chmurze, niebo ect. ; D

 

-- 13 lis 2011, 00:42 --

 

Poskarże się, chyba będę miała zapalenie dziąseł czy co ta bozia mi za kare tam wymyśliła..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

Zbieraj sie zbiraj Rafałku, ech tez złe emocje nas rozwalaja prawda to jest niestety.

Ja się jakoś do kupy pozbieram, tutaj akurat problemów poważniejszych być nie powinno. Coś innego mnie martwi, ale to nie temat na ten wątek...

 

-- 13 lis 2011, 00:44 --

 

Mirabeleee, mogę zapytać, tak na marginesie, co przedstawia Twój awatar???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, ale to nie zbiedrona nindza, ta biedrona to jest morderca naszej biedronki z nasza na druga strone teczy

a to mnie zaciekawiłes co cie matrwi chę bede myslec teraz :time:

Przenosze sie na lapka i do łozeczka kochani, zaraz wracam do was

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, a wiesz, że nie wiem? Tyle co widzisz, znalazłam gdzieś i strasznie mi się spodobał. Coś jakby moje wnętrze, więc sobie tu widnieje i nie tylko tu.

 

-- 13 lis 2011, 00:46 --

 

tahela, ciężko jest mi rozszyfrować o co Ci chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, a wiesz, że nie wiem? Tyle co widzisz, znalazłam gdzieś i strasznie mi się spodobał. Coś jakby moje wnętrze, więc sobie tu widnieje i nie tylko tu.

Spytałem, ponieważ widziałem właśnie niedawno coś takiego...

[videoyoutube=HT4qGo-0rk8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×