Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to ChAD ?


zagubiona321

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Mam problem i mam nadzieje ze wkoncu ktos ze mna porozmawia....

lecze sie od 14 roku zycia , obecnie mam 19 lat. Zdiagnozowano u mnie dystymie od czasu do czasu podwujna przez epizody depresji i rozwoj zaburzenia osobowosci borderline. Niestety troche tego jest , lekow rowniez , biore najwyzsza dawke przeciwdepresanta stabilizatora i do tego przeciwlekowy i neuroleptyk i nasennik. Zdaje sobie sprawe ze moje podejrzenia moga wynikac z objawow zaburzenia osobowsci a jako ze nie jestem osoba slonna do wyszukiwania u siebie chorob dopiero teraz dotarlam do for , a podejrzewana u mnie kilkakrotnie CHAD w tym w klinice psychiatrii , ostatecznie stwierdzono powysze zaburzenia ale co do przyszlosci nie wykluczono dwubiegunowki.

Mam duze hustawki nastoju zmieniajace sie co kilka godzin. Jestem impulsywna w wydawaniu pieniedzy w relacjach z ludzmi , okaleczam sie. Procz ogromnych dolow jakie mam mam okresy kilku dniowe jest bardzo dobrze i w sumie wtedy tak naprawde tego nie dostrzegam ale twraz moge to jakos ocenic spojrzec na to inaczej , ostatnio kiedy tam mialam powiedzilam rodzicom ze wyprowadzam sie z domu chce zaczac wszystko od nowa ni stad ni zowad ponoc bylam nerwowa i zlowrogo nastawiona a sama czulam ze wszystkiemu sprostam i wszystko sie da zalatwic i ze zycie jest piekne wkoncu w zasiegu moich rak. Kiedys mialam kilku miedzieczne okresy dolow i kilkumiesieczne kiedy bylo wrecz przeciniez i pozniej spadalam , a czulam ze wswzystkiemu sprostam dam trade

 

co o tym myslice czy te stany sa blizsze remisji czy chad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×