Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest normalne w nerwicy?


heros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zdiagnozowaną nerwicę lękową, niby. Nie mam już ochoty opisywać wszystkiego co było do tej pory, ale mam pytanie ponieważ co rusz odchodzą, dochodzą, wracają nowe symptomy. Do rzeczy.

Czuję w sobie, dokładnie chyba w głowie taki nacisk, wcisk, jakby coś chciało się wyrwać ze mnie, od czasu do czasu też mam uczucie również w głowie takiej fali, jakby przychodziła coś mnie uderzało i ustawało i co rusz to nawraca, okropne uczucie, które trudno mi wytłumaczyć. Ogólnie nie czuję się dobrze, brak mi na wszystko ochoty i to co robię robię jakby za karę. Otaczający mnie świat jest dziwny, obcy i nie do końca go ogarniam, chociaż jestem świadom wszystkiego. Delikatny ścisk w brzuchu, dziwne smaki w ustach, a także punktowe bóle głowy. Gdy jestem zmęczony i chcę zasnąć w głowie mam miliony myśli, których nie mogę opanować i ciężko mi nimi sterować. W pełni nie czuję siebie, bardziej jestem u siebie w głowie niż na świecie. Jeśli chodzi o psychiatrów, psychologów to wszystko w toku... Wiele bym oddał za 24h normalności. Czy to wszystko jest normalne przy nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×