Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co jest ze mną nie tak? Czy coś mi dolega? Proszę o pomoc.


tomek1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Tomek i mam 17 lat.

 

Nie wiedziałem w jakiej kategorii, dodać ten temat. Jeśli napisałem w złej, to przepraszam.

 

Mój problem, jeśli tak to można nazwać, polega na tym, że ...nie wiem jak zacząć...przejdę od razu do sedna. Kiedy na przykład rozmawiam o ważnych dla mnie sprawach, prywatnych itp. zaczynam drżeć, przechodzą przeze mnie ciarki, jest mi zimno, nawet teraz, kiedy to pisze, to mam drżenie mięśni. Brakuje mi pewności siebie. Jestem przeczulony na punkcie opinii innych, źle znoszę krytykę. Mam tendencje do zasmucania się. Z góry skazuje większość na niepowodzenie. Ze stresu, ze zdenerwowania obgryzam wargi, często do krwi. Ostatnio zauważyłem, że panikuję. Wydaje mi się, że jestem hipochondrykiem.

Jak byłem młodszy, kilka razy mnie wyśmiano w towarzystwie dużej liczbie osób. W gimnazjum, do klasy chodził ze mną pewien chłopak. Poniżał mnie przed całą klasą, czasami złapał mnie za kroczę. Nie umiałem się mu postawić, chyba się go bałem. Jak zresztą cała klasa. Nauczyciele wiedzieli co robi, jego matka też, ale nikt z tym nic nie zrobił.Nie żebym był kozłem ofiarnym. Mam dużo kolegów, mam dziewczynę, jestem lubiany. Może, to dlatego brakuje mi pewności siebie...nie wiem...Może nic mi nie jest, a ja wszystko bagatelizuje, może to dlatego, że może jestem hipochondrykiem...nie wiem...Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo kolegów, mam dziewczynę, jestem lubiany. Może, to dlatego brakuje mi pewności siebie...nie wiem...Może nic mi nie jest, a ja wszystko bagatelizuje, może to dlatego, że może jestem hipochondrykiem...nie wiem...Proszę o pomoc.

Masz kumpli ....jest good. Spora ilośc uzytkowników z tego forum nie ma do kogo ust otworzyć na codzień

masz dziewczynę - a wiec jestes zajebisty . Poczytaj ile osób tutaj nie ma wieczorem do kogo sie przytulić...

Jest jakis palant w szkole ??? zapisz sie na Krav Magę .... za pół roku jak ktos spróbuje sie z ciebie nabijać to bedzie zalował tego po minucie.

Stary ...nic Ci nie jest !!! może brak Ci trochę pewności siebie ale to nie tragedia.

Na krytke pod swoim adresem każdy jest narażony na codzien ...ale im jej wiecej tym bardziej człowiek sie uodparnia .

Masz dopiero 17 lat ... całe zycie przed Tobą. Postaraj sie zrobic dla siebie cos fajnego .... jak na moje to własnie jakaś sztuka walki podniesie Twoje morale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×