Skocz do zawartości
Nerwica.com

Postawcie diagnozę


friend4ever

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zwykłym 19-nastoletnim chłopakiem.

Od dziecka moje życie było związane ze stresem, związane jest to z problemami rodzinnymi. Zawsze w rodzinie znajdzie się osoba, która cierpi psychicznie bardziej niż inni, akurat padło na mnie. Zawsze oprócz zwykłych dołków psychicznych, czy załamań nie towarzyszyło mi nic innego. Teraz to wszystko się pogłębia, do tego doszły lęki oraz taki jakby tik nerwowy. W sytuacjach stresowych głowa zaczyna mi się trząść. Bardzo ciężko nad tym panuje, aby inni tego nie zauważyli, bo jest to bardzo krępujące. W sumie to chyba jeszcze nikt o tym nie wie - oprócz Was. A pomyśleć, że jeszcze niedawno było w miarę "normalnie". Teraz praktycznie większość sytuacji mnie stresuje, nawet siedzenie przed innymi w klasie i wtedy się pojawia ten głupi tik nerwowy.

Miałem wielkie plany na przyszłość, no i nadal mam, ale z tym moim problemem czuje, że będzie ciężko.

Wiem, że wielu osobom spośród nas doskwiera to samo co mi. Być może macie sposoby, dzięki którym radzicie sobie z tym problemem? Może znacie jakieś dobre tabletki, które pomogą mi wyjść jako tako z nerwicy. Hmm... i właśnie nie wiem czy to właściwie jest choroba, czy sam sobie wmawiam, że jestem chory i przez to choroba się pogłębia... doradźcie mi w miarę możliwości. Jeśli ktoś chciałby popisać o tym ze mną, podam maila, lub gg. No to czekam na Wasze wypowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszyscy z forum ..chocita tu ..trza diagnoze postawic !!!! ja sie znam na sklejaniu modeli i kuchni .

Może ktoś od samochodów się też wypowie ..abo jakiś rolnik czy hydraulik ..no choć by elektryk lub księgowa !!!!

 

Chłopaku to jest forum ,tu taka diagnoza może Ci bardziej zaszkodzić niz pomóc ...po diagnoza to do specjalisty .A z nami to pogadać ...powymieniać doświadczenia ,poskarżyć się ,ponarzekać ,pochwalić sukcesem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, ze znajdzie sie ktos, kto zamiast wypowiedziec sie na temat, woli wylozyc swoja teorie... Nie chodzi mi o doslowne postawienie diagnozy przez Was tak jak robi to lekarz, jedynie chcialem uzyskac porady na ten temat. Byc moze ktos boryka sie z tym samym i moze ma juz postawiona diagnoze, a ja chce od takiej osoby uzyskac nieco informacji na ten temat i ewentualnie doksztalcic sie w tym kierunku. Proste?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

friend4ever, ok ale temat jest dość jednoznaczny..nie sądzisz?

po drugie na forum istnieje coś takiego jak wyszukiwarka, jest mnóstwo istniejących podobnych tematów, wystarczy poszukać. niewielu osobom chce się kogoś wyręczać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×