Skocz do zawartości
Nerwica.com

lęk przed zostaniem samej w domu


gosiula25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny problem.. miałam dziś sytuację, że mój narzeczony musiał jechać do swojego brata i zostać tam na noc gdyż brat potrzebuje jego pomocy, na co zareagowałam atakiem paniki i płaczu, zaczęlam dosłownie ryczeć jakby to był koniec świata, czułam się jak jakaś poważnie chora psychicznie osob.. zaczęłam się "kiwac" chodzić po domu ciągle płacząc, zadzwoniłam do niego w takim stani i zaczełam mu grozić, że tego nie wytrzymam,że sobie coś zrobie, on mnie uspokajał ja nie chciałam słuchać za każdym razem gdy mówił mi, że musi jechać bo jest bardzo potrzebny ja dostawałam coraz gorszej histerii, był to dla mnie koniec świata, przypomniało mi się, że jak byłam mała to też bałam się zostać sama w domu, poczułam się jak taka mała bezbronna dziewczynka, proszę pomóżcie... co ja mam zrobić zeby tak nie było?? powinnam wspierać swojego partnera wiem doskonale, żę swojemu bratu jest teraz bardziej potrzebny a ja tu jeszcze takie jazdy robie.. nie potrafie nad tym panować to nie pierwszy raz. proszę o pomoc..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiula25, no cóż ja niestety mam podobnie. chociaż w dzień nie ma problemu. ale jak mam zostać sama na noc to już jest tragedia. zazwyczaj mam histerie pół dnia, nawet podświadomie się tym denerwuję...czy ja wiem jak sobie radzić...ciężko jest..ja zazwyczaj wtedy nie potrafię spać. staram się jak mogę uspokoić, przygotować coś do czytania, filmy coś co lubię i mnie rozluźni..w sumie nigdy nie rozmawiałam o tym z psychologiem ale od wczesnego dzieciństwa mam problemy z zostawaniem sama na noc. w takich wypadkach nie chodzę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×