Skocz do zawartości
Nerwica.com

długotrwałe zażywanie antydepresantów a szumy uszne


Wera

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie skierowane jest do osób, które długo już zażywają antydepresanty. Ja już biorę 3 lata i od siedmiu miesięcy cierpię na uporczywe szumy i piski w uszach, czy u kogos pojawil sie taki problem Leczę te szumy ale żaden lekarz nie wie co jest przyczyną() może długotrwałe zazywanie tych leków) a ja powoli oszaleje z tych pisków i szumów, pozdr.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz problemów z ciśnieniem?

 

mi najczęściej szumi w uszach na wiosnę na skutek alergii cały czas mam stany podgorączkowe, bo właśnie gorączka nawet nie wysoka może powodować szumienie

 

a tak generalnie tu coś znalazłem

 

http://www.ichs.pl/35797.dhtml

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie zazywam Cital i Sulpiryd a te piski wystapiły przy zwiekszeniu dawki Efectinu z 75 na 150 ale juz efectinu nie zazywam 5 miesięcy. Byłam nawet w Instytucie Patologii i Fizjologii Szumów w Warszawie i nie znaleźli przyczyny, skierowali mnie do Kliniki Szumów Usznych do Kajetan na szczegółowe badania a ja podejrzewewam, że może to skutek zazywania tak długo antydepresantów, pozdr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym pomóc w tej sprawie ponieważ sam miałem problem z szumem usznym od leków

przeciwdepresyjnych. Chodziłem do różnych lekarzy tak mnie to wkurzało że szok brałem różne leki na to

i pomogła dopiero CINNARIZINUM, ja mogłem brać max tylko jedną z rana i szumy przeszły !!!

 

Pozdrawiam

Łuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×