Skocz do zawartości
Nerwica.com

duchy


baniekmydlany

Rekomendowane odpowiedzi

 

Monika faktycznie strasznie Cie zalatwili, czuj sie przytulona ;) ale powiem Ci ze tak nie mozna wywalac duszy tylko demona z tego co wiem ktory podszywa sie pod zmarlego, pamietam historie dziewczyny ktroa robila cos podobnego tylko ona pisala reka w transie, niby to byly slowa ojca, wszystko bylo ok dopoki nie chciala z ojcem wspolnie zmowic rozanca, wtedy reka zaczela pisac wulgaryzmy a ona nie mogla przestac, wiec...

mozecie mnie wysmiac,ale kazde okultyzmy, jasnowidzenia, wrozki sprowadzaja na czlowieka zle rzeczy i ciagna sie za nami i za naszymi dziecmi, ale nie bede sie rozpisywal

masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, Tak było. Tą opowieść noszę w sobie od wczesnego dzieciństwa. Miała napewno wpływ na moje podejście do tego tematu.Wolałabym,żeby to wydarzenie nigdy nie miało miejsca.

A moja mama - tak wyładowywała swój lęk-opowiadając o tym każdemu przy mnie. Wiele rzeczy robiła w taki sposób. Ale nie chcę zmieniać tematu.

 

nerwicaman, dziękuję za przytulenie. Nie usprawiedliwiam matki. Miała wtedy 23 lata, a ja 2 latka. Wiesz jak to jest....tonący brzytwy się chwyci.........To był jej pierwszy i ostatni raz.

Ja w życiu nie chciałabym w czymś takim uczestniczyć.

Napewno jest duzo prawdy w tym co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie uspraiedliwia jej ale pamietam nawet raz przyjechal ksiadz egzorcysta na kazanie, opowiadal ciekawe rzeczy, mowil tez o uzdrwianiu przez dotyk i tego typu badziewiach. mimo ze mowil o tym ze to sprowadza zlo na ludzi, bo sami otwieraja sie na rozne rzeczy, a to wlasnie jest najgorsze to jakos nie byl za ostry w ocenie tych ludzi, bo jakos mi utkwilo w pamieci jak powiedzial cos w stylu "ciezko porownac cos z bolem matki placzej nad chorym dzieckiem i nie mogacej mu pomoc" to odnosnie tych bioenergoterapeutow, on to jakos ladniej powiedzial ale chodzilo o to wlasnie jak piszesz ze tonacy brzytwy sie chwyta i moze tym bardziej jak Twoja mama byla mloda to nie mozesz miec do niej o to za duzych pretensji, ale Cie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji jednego z wielu moich zainteresowań (elektronika) interesowałem się w latach 90 zjawiskiem fenomenu elektronicznego zwanego EVP (electronic voice phenomen). Interesowałem sie tym tylko w teorii - ograniczyłem sie do czytania o tym . Ale pomimo że nie wierze w duchu nigdy sie nie odważyłem sie przeprowadzić eksperymentów pomimo posiadania odpowiedniego sprzętu - nie ze strachu przed duchami ale dlatego że mogłoby to zweryfikować całą moja dotychczasową niewiarę w duchy i wyrócić do góry nogami cała moją własna teorię na temat losu ludzi po smierci.

EVP - to nagrywanie ciszy lub tzw "białego szumu" w trakcie zadawanie pytań do zmarłych. Podobno po odtworzeniu zarejestrowanego materiału można usłyszeć odpowiedzi na zadane pytania z "tamtego świata" .

Nie polecam nikomu eksperymentować bo podobno czesto sie udaje :)) Mojej kobiety znajmy z pracy tez zrobił sobie eksperyment. Zostawił włączony dyktafon cyfrowy w zamknietej piwnicy na noc. Nie powiedział mi co sie nagrało za to mojej kobiecie powiedział że były jakieś wrzaski - kartę pamieci spalił.

Ile w tym prawdy ???? nie wiem. to nie był mój eksperyment

Na YT ogladałem wiele filmów z nibyduchami ale wszystkie to jakies takie liche fotomontaże choć przyznaje niektóre powodują jeżenie sie włosów na grzbiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomimo że nie wierze w duchu nigdy sie nie odważyłem sie przeprowadzić eksperymentów pomimo posiadania odpowiedniego sprzętu - nie ze strachu przed duchami ale dlatego że mogłoby to zweryfikować całą moja dotychczasową niewiarę w duchy i wyrócić do góry nogami cała moją własna teorię na temat losu ludzi po smierci.

 

Ja myślę jednak,że nie do końca w nie nie wierzysz.

Gdyby to była prawda wg Ciebie,że nie istnieją w 100%,nie zawahałbyś się przeprowadzić experymentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę jednak,że nie do końca w nie nie wierzysz.

Gdyby to była prawda wg Ciebie,że nie istnieją w 100%,nie zawahałbyś się przeprowadzić experymentu.

 

nie wiem .... może podświadomie boję się dowiedzieć że jednak istnieje jakiś "tamten świat" .

jak ktoś chce zaryzykować to prosze bardzo http://parapedia.pl/polish/Kategorie/EVP.

Ale może przedtem obejrzyjcie film "White noise" - sam film średni jako thiller ale dość dobrze przedstawia istotę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×