Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuciłam sobie dzisiaj w aucie taki mega mix kawałków z wszystkich albumów Ema...

i nagle mi to wyskakuje, pierwsze rytmy i myślę, co to kuffa jest, na pewno nie Em....

no ale ten głos poznam zawsze - rozwalił mnie ten kawałek, nie wiem jak go mogłam przegapić :mrgreen:

zaczęłam się kiwać w aucie jak psychol i taaaaak mi się zachciaaaało iść na jakąś imprę :!:

kocham Ema i kropka. o.

 

[videoyoutube=BkI2RPJhku0][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

PhilosophyOfLife, New Years Day.... klasyka.... jak to zagrali na koncercie... miałam ciary - zresztą przez cały koncert miałam ciary (teraz mam na samo wspomnienie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, przez Ciebie mnie wzięło na Bona.... Ten kawałek tyle razy słyszałam, ale mam przy nim dreszcze jakby mi było zimno....., w tej chwili też.... Ach mam klimat... taki klimat.... Czyż to nie jest piękne...

 

[videoyoutube=Tj72paG_IoM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, przez Ciebie mnie wzięło na Bona.... Ten kawałek tyle razy słyszałam, ale mam przy nim dreszcze jakby mi było zimno....., w tej chwili też.... Ach mam klimat... taki klimat.... Czyż to nie jest piękne...

 

First time. Mam za oczami te niesamowite początkowe zdjęcia z Million Dollar Hotel (Los Angeles prawdopodobnie porannego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×