Skocz do zawartości
Nerwica.com

dlaczego tak jest?


Mike Hale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten temat zakładam w odpowiednim miejscu, bo ten temat jest trochę psychologiczny, ale spróbuję.

 

W mojej szkole, moi rówieśnicy potrafią duży okres czasu mówić o wulgarnych rzeczach, bardzo dużo klną i w ogóle. Rozmawiają w wulgarny sposób o seksie i innych rzeczach. Ja np. nie klnę, nie palę, nie piję, nie zażywam narkotyków ani dopalaczy i nie mówię o takich rzeczach co oni, chodzę bardzo często do kościoła. Mam 16 lat i jestem inny niż moi rówieśnicy. Nie rozumiem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike Hale, i bardzo bardzo dobrze. Absolutnie nie powinieneś się tego wstydzić, dziwić się temu, jeśli to wszystko co wymieniasz to TY to trwaj w tym. Jełśi nikt cie do tego nie zmusza to uważam, ze wyrośniesz na bardzo wartościową osobę.......

 

Każdy z nas jest inny, tylko jedni potrafią bronić swojej indywidualności ( TY) a inni pod wpływem rówieśników zaczynają np palić, pic itd.

Masz inną wrażliwość, inne zasady moralne, kierujesz się innymi wartościami, żyjesz w zgodzie ze sobą i moim zdaniem to jest ok.

 

Jak patrzę na pokolenie dzisiejszych 16 latków to się załamuje, takie posty jak twój jednak świadczą, ze nie wszyscy są tak "zepsuci" i dajesz nadzieję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi jest więcej. Niekiedy w szkole czują się wyobcowani ale szkoła to tylko mały odcinek czasu z naszego życia. Znajdż sobie przyjaciela/kę o podobnych poglądach na życie. Na pewno takich rówieśników jest więcej.

 

Linka przypominają mi się słowa jak miałem 16-cie lat - co z tej młodzieży wyrośnie. Wbrew temu co się mówi nie jest tak żle. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×