Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

może tutaj poznam dziewczynę z Warszawy z którą będę mógł porozmawiać w cztery oczy,

fajnie będzie jeśli znajdzie się tutaj dziewczyna która interesuję się fotografią.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie zła pogoda, tak jak np dziś to proponuję chińczyka. Dawno nie byliśmy a będzie tematycznie; i tu żarełko i tam żarełko ;) A ostateczną prognozę pogody będziemy znać na co najmniej dwa dni wcześniej i wszystkich zdążymy poinformować. Jak zrobi się sucho to pojadę na polankę zobaczyć w jakim stanie ta wiata jest, bo nie byłam tam od wakacji. Przy kolejce jest sklep, więc nie trzeba ciągnąć kiełbasek i innych rzeczy z warszawy, można zdobyć po drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek jak sie bedziesz zle czul to przy mnie usiadziesz i prztule :great::great:

refren a TY sie pojawisz, bo chyba nie mialam przyjemnosci poznac? :D

K_o82 zapraszamy serdecznie na spotkanie, to poznasz mnostwo dziewczyn :mrgreen:

Anja super, mozemy isc do chinczyka jakby co :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiawaw - trzymam Cie za słowo :P A Ty mnie wogole kojarzysz bo my niestety wtedy nie siedzielismy obok siebie... mam nadzieje ze bedzie inna okazja zeby pogadac troche. Takze prawdopodobnie bede na tym spotkaniu. Chińczyk? - tam chyba jest nie najlepsze żarcie, no ale klimatycznie to tam jest... trzeba przyznać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusia, jak znam Człowieka, to faktycznie się upomni :). Ja raczej będę (chyba, żeby nie, ale będę się starać, choć zawalona jestem). Chińczyk może być, ale Człowieku, jestem ciekawa, co za klimat tam poczułeś.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×