Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek który działa podobnie jak alkohol


tictac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś by mógł polecić na początku jakiś lek bez recepty bądź na receptę, który rozluźnia jak piwo

ale nie powoduje przy tym spowolnionej reakcji czy senności.

Chodzi o to, że nie próbowałem jeszcze żadnych leków na nerwicę.

Często czuje się spięty i jest to długotrwałe, nie mam depresji tylko czuje strach/stres/napięcie psychiczne.

Chciałem na początek spróbować czegoś bez recepty - ale żeby to działało podobnie jak alkohol.

Wiem, że to głupie porównanie ale po 1 - 2 piwach jestem innym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lek który działa jak piwo, ale nie powoduje zbytniej sedacji, zaburzenia koortydancji, a jest bez recepty, to by było coś... :) Nawet silne benzo nie zadziała na Ciebie jak piwo. Alkohol to alkohol i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy poszukujesz leku idealnego. Powodzenia 8) Ale, ale... W sumie szukam tego samego czyli - świetnego nastroju bez skutków ubocznych i już to znalazłem. Agomelatyna + afobazol. Drogo jak cholera, ale jak Cię stać to szczerze polecam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki jesteś:) Agomelatyna na receptę-200 zł/msc. Ale ja biorę połowę dawki. Plus afobazol 2-3 tabsy dziennie, bez recki, za ok.150 złociszy miesięcznie. Zajebiste combo. Afobazolu już nie biorę, bo obecnie czuję się po prostu dobrze. Chociaż kusi, bo zamówiłem 2 paczki i leżą w barku i pewnie je skonsumuję znając życie. Jak brałem ten miks to czułem się świetnie, a nie dobrze. W tamtym okresie mogłem wystawić swoją pewność siebie na allegro i sprzedawać ją po kawałku i bym nie narzekał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha - muszę kiedyś spróbować. Może to jest to z czym mógł bym normalnie ,żyć , dawać szczęście innym i sobie.

A nie palić ciągle bezpieczniki w głowie z nerwów. Lekarz psychiatra ci to zapodał ?

Na co chorujesz ?

Dostępne te doładowania w Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×