Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje hobby Totalby off-top


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tyczy się do moderatorów forum co trzeba zrobić żeby wstąpić w wasze szeregi pytam bo trochę się informatyką intesesuję na forum bywam mam dużo wolnego czasu i chętnei bym siętym zajął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - trzeba się nauczyć prawidłowego użytkowania forum i umieszczać poszczególne tematy w konkretnych działach...

 

a pytanie powinno być skierowane do administratorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie liczę na pozytywny skutek :)

Ile się czeka na odpowiedź?

 

[Dodane po edycji:]

 

Proszę wszystkich o obiektywne głosy w końcu nie byłem w żadnym wypadku wulgarny a broniłem słusznych racjii proszę o wyrozumiałość :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tyczy się do moderatorów forum co trzeba zrobić żeby wstąpić w wasze szeregi pytam bo trochę się informatyką intesesuję na forum bywam mam dużo wolnego czasu i chętnei bym siętym zajął :)

Doceniamy i dziękujemy, ale nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale kurcze :/

Nie potrzebujecie osoby z dużą ilością czasu która na tym forum spędza codziennie tyle czasu że prawie po 30 postów piszę może za jakiś czas jeszcze raz spróbuję a uzasadnienie decyzjii która głosowała przeciw mógłbym usłyszeć??

Oczywiście to jest kulturalna prośba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale kurcze :/

Nie potrzebujecie osoby z dużą ilością czasu która na tym forum spędza codziennie tyle czasu

 

Każdy z nas spędza sporo czasu na forum, to chyba nie jest wyznacznik ani dodatkowy plus :smile: Bo takich ludzi jest sporo. Każdy z nas nawet jak nic nie pisze to przegląda sobie forum w wolnej chwili. Nie jesteś jedyny.

 

 

że prawie po 30 postów piszę

 

No właśnie, a moderator nie ma obowiązku pisania jak najwięcej tylko ma obowiązek 'pilnowania' tych co dużo piszą ;) Sama mam sporo postów, ale nie robię tego na zawody czy żeby ktoś mnie docenił że mam czas to wszystko pisać :roll: Myślę że takie pisanie bardziej modów wkurza niż cieszy, bo mają więcej pracy itp

 

Vasques- bycie modem to nie sama przyjemność. Wiem bo byłam dłuższy czas modem na pewnym forum dla kobiet. Musisz przestrzegać regulaminu. A też masz np tendencje do robienia off topu, a nie możesz ich mieć jak chcesz być modem. I pracuj nad ortografią bo moderator NIE MOŻE robić błędów!!!

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia "morze" robić :mrgreen: i tendencja też może być taki już urok pewnych funkcyjnych

 

A mogę, żeby Ci sie nie nudziło i żebyś miał co poprawiać :P Ale ja akurat pilnuję bardzo ortografii itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba taka robota czasem robi się off-top ja się wyrażam dla siebie a nie żeby dawać przyjemność modom myślę ze modów bardziej wkurza jak jest wypracowanie na cały ekran i muszą to czytać wiem bo jak widzę i mnie nie zainteresuje to przeczytam co drugie zdanie i i tak umiem komuś odpowiedzieć ja też pilnuję ortografii mam u siebie firefoxa i dzięki temu nie robię błędów na zawołanie :)

Ja po prostu mam dużo wolnego czasu i chciałem się zająć czymś konstruktywnym może jak będęna tym forum dłużej to bardziej mi zaufacie i jeszcze raz spróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modów wkurza, jak nie da rady postów czytać z uwagi na brak jakiejkolwiek interpunkcji.. taka papka z ryżem, miszmasz totalny.

nie mówiąc o spacjach, gubieniu liter itd. - to forum, tu nikt nikogo nie pogania, nikt nad nikim nie stoi, żeby szybko wysyłał posta.. macie trochę czasu na przeczytanie i poprawienie, tego, co napisaliście.. a niektórym się nie chce po prostu.

niechlujstwa chyba nikt nie lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×