Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy od leków psychotropowych można urosnąć


Jack Dawson

Rekomendowane odpowiedzi

Problem może błahy, ale ostatnio mam natręctwo, że od leków psychotropowych będę jeszcze rósł. Mam już skończone 19 lat, jestem bardzo wysoki i boje się, że leki, które biorę ( Sympramol - 100 mg na dobe i Ketrel - 200 mg na dobe ) spowodują, że będę jeszcze rósł. Mam natrętną myśl, że tak mi działają w mózgu, że pobudza się hormon wzrostu i przez nie jeszcze urosnę. Od 3 gimnazjum do 4 klasy technikum urosłem tylko 2 cm, więc wydaje się, że już nie urosnę albo mało co, ale nie daje mi spokoju, że przez te leki będę większy niż gdybym nie brał ich w ogóle. Można od psychotropów pójść w górę ? To może się wydawać śmieszne, ale już tak mnie to natręctwo denerwuje, że chyba przestane w ogóle brać leki, bo poza tym stępiałem po nich troche i szczególnie rano jestem jak zombie. Z doświadczenia wiem, że więcej mi daje własne nastawienie niż to całe leczenie no i nerwica natręctw nie jest tak łatwo wyleczalna, niektórzy leczą się całe życie, więc równie dobrze mogę sobie dać rade bez psychotropów. Sam już nie wiem.

 

Wcześniej miałem natręctwo, że jestem pedofilem, a teraz to :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam odpowiadasz sobie na własne wątpliwości.. cyt."ale ostatnio mam natręctwo, że od leków psychotropowych będę jeszcze rósł"... dobrze ze wiesz ze to natręctwo...czyli niedorzecznosc której sie obawiasz z powodu nerwicy która nalezy leczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale leki psychotropowe mogą jakoś zadziałać w ten sposób, że człowiek jeszcze troche urośnie ? Bo ja pewien nie jestem, leki robią naprawdę wiele szkód. A to, że to natręctwo to wiem, ale to by zniknęło gdybym przestał brać to gówno :smile:

 

W walce z nerwicą natręctw pomagam sobie o wiele bardziej ja sam własnym nastawieniem niż leki, więc może rzuce to całkiem, bo to prawie nic nie daje poza tym, że chodzę zaspany i otępiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sympramol - 100 mg na dobe i Ketrel - 200 mg na dobe

 

Zmniejszam sobie od dzisiaj do 50 mg Sympramolu a Ketrel chyba zostawie tak jak jest. Za bardzo ospały się czuje po tym. Wieczorem, kiedy efekty leków schodzą czuję się o wiele lepiej, lepiej myślę i mam więcej energii do wszystkiego. Za to rano jest masakra. Zmniejszam też dlatego, że mam niezłe wahania ciśnienia i jelita mnie bolą ( lekarz powiedział, że to dlatego, że leki wpływają na wolniejszą przemiane materii ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam te leki,nieźle Cie pewnie zamulają...??? po nich się tyje ale napewno nie rośnie :mrgreen: ... ciekawe dlaczego taki zestaw dostałes na natręctwa ,lekarz moze uznał ze jak otępi twój mozg to nie bedziesz miał siły i ochoty wogóle mysleć... taki zestaw ze mnie zrobiłby automat... zakładam ze wiedział co robi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy wiedział czy nie ;) Na początku podejrzewał epizod psychotyczny, teraz skłania się bardziej ku nerwicy natręctw, ale ja wiem, że to nerwica natręctw i tyle. Miałem 14 lat jak zaczęły się myśli o krzywdzeniu innych, póżniej przyszły obsesje seksualne, fobie i tak dalej. Z tego co wiem to psychotycy nie wiedzą, że są chorzy, a ja cały czas czułem, że wariuje, że coś ze mną jest nie tak i w ogóle. Zresztą czy to czy to to i tak żle bo jestem młody i przez to całe leczenie trace spory procent młodości .

 

Ale dawki sobie i tak zmniejsze troche, bo na bank będę się lepiej czuł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×