Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed zrobieniem krzywdy. Pomocy!!!


kadzielnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Dołączyłem dzisiaj, bo szukam pomocy i wsparcia. Mam nerwicę lękową od jakichś 3 m-cy. Zjawiła się nagle.

Napadają mnie obawy, że stracę nad sobą kontrolę,wpadnę w szał i kogoś skrzywdzę (noże, siekiery itp) Mam 36 lat i troje małych dzieci.Jak mnie złapie w domu to totalny kanał. Biorę seroxat 20mg od 20 dni i coś kiepsko pomaga. Ratuję się doraźnie Alproxem 0,5mg ale ten na dłuższą metę nie polecany. Czy ktoś jakoś sobie z tym radzi. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Człowiek myśli, że jest z tym wszystkim sam, a tu okazuje się, że tylu jest ludzi, cierpiących na podobne przypadłości...

Pocieszający jest fakt, że ludzie, mimo wszystko potrafią sobie z tym radzić.

Mam nadzieję, że i ja się nauczę.

Zawsze myślałam, że jestem taaaka silna psychicznie, aż tu nagle, przed dwoma laty mnie dopadło. A teraz znów. I ta myśl, żeby zrobić krzywdę temu, kto jest dla mnie przecież taki ważny...

Siedzę i ryczę z potwornego strachu, że nie będę umiała się powstrzymać...

Łudzę się jeszcze, że to zaburzenia hormonalne, ale tak naprawdę chyba sama w to nie wierzę :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qkardka

 

Wpadaj do nas. Pytaj o wszystko.

A tymczasm psychiatra i terapeuta.....żeby już cos się działo....bo szkoda czasu na dochodzenie.........dlaczego ja? co mi jest? przez co to mam?

 

Jak pójdziesz na terapie to dowiesz się w jakie schematy popadasz.Uświadomisz sobie przyczynę skutków (objawow)........a potem to już z górki. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×