Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobic??


hamikal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od 3 dni mam dziwne uczucie w klatce piersiowej... mianowicie serce slabo bije prawie go nie wyczuwam... do tego jestem jakis oslabiony i ciagle sie badam przykladam reke do klatki piersiowej mierze puls... nie wiem czy to moze nie jest spowodowane niskim cisnieniem...tylko ze to dziwne bo ja zawsze mialem wlasnie podwyzszone niz za niskie... czyzby nerwica dawala takie objawy? Myslicie ze isc do lekarza od serducha... dodam ze mialem w swym zyciu 4 lata temu ECHO serca a w ostatnim miesiacu 2 razy ekg i morfologie i wszystko ok... ale nie mialem tego ze nie wyczuwalem swego bicia serce tylko wrecz odwrotnie i dlatego teraz sie strasznie boje ze cos mi sie stanie... jezeli chodzi o leki to biore obecnie sulpiryd... z gory dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co zakladasz kolejne watki tej samej tresci? Jakies prowokacje uskuteczniasz? Przeciez juz sie tutaj uskarzales i dostales liczne odpowiedzi. Nie zadowolily Cie? Nie wierzysz w to co przeczytales? Co chcesz przeczytac? Moze napisz od razu czego bys chcial o sobie sie dowiedziec a reszte sie jakos zalatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz jakis problem? Nie dostalem konkretnej odpowiedzi poza tym teraz pytam czy masz isc do lekarza czy co zrobic... wiec jesli Cie to razi to nie czytaj bo sie czepiasz... a zakladam watki bo sie boje!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Ludzie prosze powiedzcie co mam zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie z Twoim sercem na pewno wszystko jest w porządku:) skoro miales niedawno EKG i morfologie to tym bardziej nie martw sie ;) bo gdyby bylo cos nie tak to by wyszlo. Wiem ze ciezko w to uwierzyc kiedy wystepuja objawy ale kiedy tak masz to popatrz sobie na te wyniki i pomysl ze przeciez wszystko jest okey:) pozytywne myslenie duzo daje chociaz wiem ze u nas nerwicowcow o to trudno bo sama tak mam :)a nerwica naprawde moze dawac szereg roznych objawow mi tez czasem ciezko uwierzyc ze to nerwica w sumie ciagle do konca w to nie wierze ale zadna inna choroba nie jest taka pokrecona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamikal, ja też miewałam dokładnie takie jazdy, zdawało mi się że serce mi już nie bije, zasypiałam z ręką na pulsie, zdawało mi się że nie wyczuwam tego pulsu albo że coraz wolniej bije. Cóż, nerwica. Zwłaszcza jeśli robiłeś badania, to nie ma szans na inną chorobę. Musisz leczyć układ nerwowy, nie serce :)

 

Majster, będąc na tym forum musisz się przyzwyczaić że tu nie rządzi logika, lecz lęk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, i nie to zebym mial zal czy cos mnie draznilo, bo ja dla chorych mam sporo cierpliwosci i wyrozumienia. Po prostu wiem ze zalozyl juz kilka wątkow o tej samej tresi w roznych dzialach, wiem, ze w panice pewnie dziala na kilku jeszcze forach i szuka wszystkich informacji dot nerwicy. Ja wiem jak to dziala, ale tez wiem, ze natlok tych wszystkich informacji bedzie go jeszcze bardziej nakrecal, a przeciez tego mu nie zyczymy. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie MAJSTER bo biore udzial tylko na tym forum i wszystkie moje watki nie dotycza tego samego... moze sa podobne ale napewno nie takie same bo poprostu codziennie cos mi dochodzilo i sie zmienialo dlatego tak zaregowalem... Poza tym konsultowalem sie dzis z moim psychiatra niestety tylko telefonicznie bo nie jestem u siebie w miescie tylko na wyjezdzie u dziewczyny i powiedzialem mu o swoich objawach to pocieszyl mnie bo powiedzial ze nie ma sensu isc do innych lekarzy bo jestem zdrowy ficzynie a to co sie ze mna dzieje to wszystko psychika... lecz ciezko to przyjac do siebie jesli czlowiek te wszystkie objawy somatyczne odczuwa... poza tym chyba zaczynam sie oswajac powoli z moimi objawami, meczy mnie tylko troszke to ze nie moge dobrze spac, moja bezsennosc jest uciazliwa...no ale cuz nerwica jak narazie nie daje za wygrana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×