Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja????


iryss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od jakiegoś czasu prawie nic mnie nie cieczy...Zaczne od poczatku ma 16lat i moi rodzice rozwiedli sie gdy miałąm 4. Mam naprawde wielu przyjaciół tyle ze zadnemu z nich nie potrafie powiedzieć że sobie nieradze. Jak jestem wśrud nich przybieram jakąś maske sztuczny usmiech na parę godzin...to samo w szkole! Nie chce na nich zwalać swoich problemów a pawie każego wieczoru kłade się do łóżka i płacze do póznej nocy az wkońcu zasypaiam ze zmęczenia...Moja mama uważa że jestem "wredną anemiczką" (od roku choruje na anemie) wciąż wypomina że powinnam więcej jeść a nie nic nierobić no tak nic nierobie tylko się ucze bo moja kochana siostra jest prymuską i wielką przyjaciółką mamy...Czasem mam wrazenie ze niepasuje do tej rodziny...Moje łzy już nie są bezcenne! Sa tylko szrą żeczywistością dnia codziennego...niemam na nic siły dziś niemiałam nawed siły wstać z łóżka do szkoły...i nie poszłam! Nie moge się na niczym skupić i nie pamietam kiedy ostatnio sie naprawde uśmiechnełam! Nie mam snów, nie mam marzeń, staram się nie myśleć bo jak myśle to trace wszystkie siły..

Myslałam żeby pujść do psychologa ale boje się nawed zapytać o to mame...Pewnie usłysze ze mam jakieś złudzenia! A niepotrafie tego odruznić...czasem łapie się na tym że niewiem co jest żeczywistością a co wytworem mojej wyobrazni..

Jeżeli ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy z nudów robie sobie problemy czy też coś jest nie tak to bede wdzięczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss nikt Ci tu nie postawi diagnozy ale wiesz ? tak sobie pomyslałam jestes w wieku szkolnym wiec chodzisz do szkoły szkoły maja swoich psychologów czy pedagogów wiec moze do nich sie udaj po lekcjach?mysle ze oni powiedza ci co masz robić.Stan o jakim mówisz jest podobny do depresji ale czy to napewno to to ci powie tylko specjalista pomysl o poradzeniu sie szkolnego pedagoga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×