Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica czy problem neurologiczny?


aldreas

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno od stycznia cierpię na nerwice aka zaburzenia lękowe. Objawy bywały przeróżne ale zawsze towarzyszył im mianownik wspolny- strach, lęk.

Przez pierwsze 4 miesiące, były próby leczenia różnymi lekami farmakologicznymi które sprawiały że czułem się jak nie ja- ciągła derealizacja spadek nastroju etc.

Po odstawieniu leków znowu czułem się sobą bywały słabsze i gorsze momenty ale nic z czym bym sobie jakoś nie poradzil.

Teraz wspomagam się rożeńcem górskim i kroplami z owsa na nerwy ale ostatnio znowu zacząłem się czuć gorzej- już nie mam tylu objaw somatycznych (kołatanie serca , nogi z waty pocenie sie) ale pojawia się problem z głową.

Zaczynam czuć straszny ciężar w głowie coś niedoopisania, nie mogę uspokoić kołowrotka który tam szaleje aż mam ochotę rozwalić głowę o cos , oczywiście jest też strach oraz derealizacja. Ponadto za każdym razem jak wstaje a-za kazdym- kręci mi się w głowie, miewam też czasami zachwiania równowagi i często towarzyszy mi lekki ból glowy. Dodam że najgorzej czuje się jak już leżę w łóżku i próbuje zasnąć. Czy to napewno nerwica czy może z głową jednak w środku coś nie Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldreas, raczej mało prawdopodobne, żebyś miał jakiegoś guza, czy ewentualnie stan zapalny, więc prawie jest pewne że nerwica zmieniła swój obszar działania, i wali ci ewidentnie na dekiel :D w chorobach tego typu nie jest nigdy tak zle, żeby nie mogło być gorzej, więc ciesz się i szukaj pomoc u terapeutów i psychiatrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×