Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zbyt niski poziom testosteronu.


demonek

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, w Twojej obecnej sytuacji to chyba dobrze .

 

na wzrost testosteronu są dobre orzechy, ryby, mięso, uprawianie sportu i seksu, unikać należy alkoholu i antydepresantów.

no ale nie wtedy kiedy w ogole przestajesz go produkowac. Tu zgadzam sie z *Wiola*, Hormonalna terapia zastepcza jest konieczna, zeby i psychicznie i fizycznie dobrze funkcjonowac. On jest teraz jak kobieta po menopauzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt badania testosteronu?

25 zł

 

-- 27 cze 2012, 21:42 --

 

ja mam niski poziom testosteronu w dolnej granicy ale w normie, chciałbym mieć wyższy aby być prawdziwym facetem który bez seksu nie wytrzyma dłużej niż miesiąc. No ale mam w go normie i nikt mi hormonów nie przepisze po prostu jestem mało męskim facetem.

czy to z jakiegos konkretnego powodu?

 

-- 27 cze 2012, 22:19 --

 

nieboszczyk, No ja też , sorry. Niemniej dziwi mnie ,że nie jesteś pod stałą opieką endokrynologa i nie bierzesz zastępczej kuracji hormonalnej. Prawidłowy poziom, to nie tylko popęd. Ma wpływ na wiele innych dziedzin życia i myślę ,że to bardzo ważne.

dlaczego mam brać środki zwiększające głód kiedy wiem że nigdy nie dostanę "jeść"?impotencja mi dała w kość kiedy planowałem zrobić badanie.

 

-- 28 cze 2012, 12:26 --

 

gdybym był z kimś komu na tym zależy to może brał bym jakieś zastępcze hormony.a że będę sam do końca życia to niema żadnego sensu.hormony wzmacniają popęd sexualny a w takiej trwającej dekady samotności mógłbym kiedyś nie wytrzymać i sam stać się gwałcicielem których społeczeństwo tak nienawidzi i potępia

 

-- 28 cze 2012, 12:40 --

 

powiem to tak.podawać mi testosteron to tak jak podawać duże dawki insuliny żydkom w oświęcimiu głodzonym na śmierć żeby intensywniej czuli głód hehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio byłem u endokrynologa z powodu małego zarostu na twarzy. Skierował mnie na badania poziomu Testosteronu itp. . Wróciłem z wynikami i okazało się że mam za niski poziom testosteronu . Pani doktor stwierdziła że muszę udać się do szpitala na diagnostykę (kilkudniowy pobyt), bo ona musi wiedzieć czy to wina przysadki czy też jąder .

Nienawidzę chodzić nawet na chwile do szpitala, także odpada.

Zapytałem czy nie mógłbym od razu dostać jakichś tabletek bądź zastrzyków z hormonami .

Czy na leki tego typu (TESTOSTERON) potrzebna jest recepta?

Czy jest możliwość żeby mimo tego iż lekarz uważa że muszę położyć się do szpitala na diagnostykę , ja zdecyduje stanowczo że nie i przepisze mi tabletki bądź zastrzyki ? Czy też prawo na to jej nie pozwala ?

Postaram się odpowiedzieć na kilka Twoich pytań - na resztę odpowiedź znajdziesz tu https://www.stolicazdrowia.pl/691/testosteron-nieprawidlowy-poziom-testosteronu-definicja-znaczenie-leczenie/

 

Na testosteron jest potrzebna recepta, z tego powodu że mając zbyt wysoki testosteron również możesz zrobić sobie krzywdę (np biorąc testosteron z prawidłowym jego stanem w organiźmie przez jakiś czas ciało przestaje produkować i jak zaprzestajesz brać to cierpisz na takie problemy jakie masz teraz tylko 3x bardziej)

Jeżeli lekarz nie chce przepisać Ci kuracji hormonami a wiesz że masz zbyt mały to powinieneś udać się na ten pobyt do szpitala.. no a jeżeli na serio nie możesz iść do szpitala to zmień lekarza, na pewno znajdziesz takiego co Ci przepisze, tylko pewnie prywatnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×