Skocz do zawartości
Nerwica.com

Starania....


Liljanna2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłam do domu..po dniu spędzonym z chłopakiem i w gronie znajomych (jak obiecałam sobie nie będę się izolować i uciekać przed ludźmi bo to tylko pogarsza sprawę) znów czułam/czuję to cholerną duszność..strach ból..myślicie że warto się starać??Bo ja się staram z całego serca a mimo to jestem chora..i dotkliwie to odczuwam:/ cholera czy z tej pułapki jest jakieś wyjście?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

hlip hlip Lila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nikt Ci nie zagwarantuje ze mimo wszystko jak bedziesz wychodzic to ataki sie nie powtorza, powtorza i to nie raz. Ale trzeba sie starac i nie dawac sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto ma problemy z nerwicą lękową musi się starać...

Mimo iż nie zawsze mamy dobry dzień... musimy myśleć, że jutro będzie nowy dzień...

Jak pisała L.M.Montgomery "Jutro jest wolne od błędów"

Pamiętaj, że jest wielu ludzi, którzy mają nerwicę, że nie jesteś sama !!

 

Każdy z nas czasem zastanawia się po co się starać, skoro znowu się nie udało...

Ale właśnie te starania nam najbardziej pomagają.

Mnie najbardziej prześladuje, gdy zostaję sama z dzieckiem w domu... Wtedy nawet nie ma z kim porozmawiać o ważnych sprawach ( ważnych dla mnie ), ale staram się zająć domem, upichcić coś pysznego.... Zrobić coś dla siebie...

Dziś np. jest niedziela... Mąż jutro idzie do pracy, a ja już odczuwam takie same problemy jak i Ty...

Jednak pisząc tego posta, zaczynam czuć się lepiej... Przecież pisanie komuś że będzie ok, pomaga bardziej niż najlepsze leki na świecie...

Dlatego nie poddawaj się i staraj się pomagać innym... Wtedy pomagasz też sama sobie !!

 

Dużo uśmiechu i powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×