Skocz do zawartości
Nerwica.com

zrobiłam 1 krok:)


anies28

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy tak mieliscie czuje sie taka sama z tym wszystkim niby mam przyjaciól niby mam rodzine ale mam swiadomosc ze ja sama musze sobie poradzic....do lekarza to ja tez juz sie zbieram tak mniej wiecej od roku bo wtedy własnie zaczeło sie zle dziac ze mną...minął rok niedługo czeka mnie sprawa rozwodowa...zycie..dzieki za wsparcie wszystkim dobrym ludziom :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do lekarza zbierałam 7 lat :roll: .Kiedyś chodziłam w prawdzie rok na psychoterapię,ale to raczej nic nie znaczący epizod,bo nie za wiele z tego wyniosłam (głównie z własnej winy).

Gratuluje Anies ;).Mamy prawo do naszego życia.Powodzenia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety niemam czasu na takie wizyty:( w szkole trudny okres (trzeba wszystko zaliczyc) a zaraz potem wyjazd za granice. Harmonogram napiety jak skóra na k..... :lol: przyznam ze chetnie wyżalil bym sie komus z moich problemów no ale trzeba byc twardym:/ pozdr dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałaś tę świadomość że musisz coś ze sobą zrobić i zapisałaś się do lekarza. tzn.że nie jest z tobą tak żle. Nic si e nie bój ja ten krok zrobiłam 3 miechy temu i wszystko jest ok.Zyczę wytrwałości. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z wizytą u lekarza zwlekałem 2,5 roku, ale po co się męczyć liczyłem że sam pokonam swoje lęki, ale przecież lekarze i psychologowie są po to żeby nam pomagać, bardzo się cieszę że sie przełamałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×