Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Chciałam zrobić zawijane, ale okazało się, że boczek wyżarty i duszą się takie bitkowe. Z cukinią, marchewką, selerem naciowym, cebulką i suszonymi grzybami. Chyba będzie cudny sosik. :smile:

Kochana jestem zmęczona tak niezdrowo ( bo czym się zmęczyłam - spacerem, siedzeniem w pracy?) i jeżeli zalegnę to kaplica, a na to nie chcę pozwolić. Dlatego chociaż przy kuchni się pokręcę, coś potworzę ku pożytkowi.

Z prochami zrobię tak, że spróbuję pobrać dwa dni i przerwa. Jeśli nie pomoże to codziennie.

Poleż Kochana na tej poduszce specjalnej, albo z wałeczkiem pod szyją.

 

Stracona100, O nie nie... :nono: Tak nie myślimy, bo to pójście na łatwiznę, trzeba trochę powalczyć , bo warto. Madera i inne Nowe Zelandie na Ciebie czekają. Lekarza zmień i prochy, na terapię potuptaj... Trzeba próbować, jeszcze wszystko może się zmienić, choć może trudno Ci dziś tak myśleć. Ale trafiłaś na Spamową, a nie do jęczarni, więc coś w tym jest. ;)

Przyjedź do Trójmiasta ( aż tak daleko nie masz), dam Ci namiary na dobrego doktora. :smile:

 

cyklopka, No nie dziwota, że Cię brzuszek boli po takim jedzonku.. ;) Musiałaś być urocza w tej wersji, ja nie wiem, że się przed gośćmi ukrywałaś... :shock::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No nie dziwota, że Cię brzuszek boli po takim jedzonku.. ;) Musiałaś być urocza w tej wersji, ja nie wiem, że się przed gośćmi ukrywałaś... :shock::D

Przynajmniej mam teraz pewność, że z białkami pszenicy jest coś nie halo.

 

Dobra, odpalam grę, bo już dzisiaj nikt ode mnie nic nie chce. Pokazałam postacie z gry kuzynce, była zdziwiona skąd mają moją podobiznę, a to tylko postać, za którą się będę przebierać :great: To już wiem, że efekt będzie srogi, jeśli do repliki kostiumu dodamy naturalne podobieństwo :105: I postać wzorowana na mojej sympatii też się podobała i pierwowzór również :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam, pół twarzy mam nieczynne, ale nie było najgorzej.

Olej w Biedrze już na mnie nie czekał :why: za to na poczcie mało przyjemny list z US :why::why:

 

mirunia, kosmostrada dzięki, obiecuję, że już nie będę marudzić. Przekonała mnie wizja podróży na Maderę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy lepiej nie ryzykuj :nono:

 

cyklopka a dlaczego właśnie tam, bo nie łapię :roll:

Czysta abstrakcja, nie do ogarnięcia. Cud, że w ogóle kojarzyłam z nazwy :lol:

 

W lecie bodaj pytał, czy mi się podoba syn jego przyjaciela, bo fajnie by było.

 

Trzy lata temu mówił, że owszem widział naszego starego kota wcześniej, to była świnka morska.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca , praca , praca a teraz odrabiam zadanie na zaliczenie na jutro na warsztaty a po warsztatach jade do pracy ;)

Mam do zamkniecia 2015 rok wiec dzis przekopywalam sie przez 7 segregatorow z papierzyskami .

Jestem zmeczona ale w pozytywny sposob.

 

mirunia, kosmostrada Carica Milica , cyklopka sciskam Was i tulam :):*******

Nie mam sil na wiecej opisow .

 

Chyba mnie wciaga na maxa real.

:mhm::mhm::mhm:

 

Milego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłubałam w farbkach, przygotowałam sobie nową okładkę ( z zachomikowanego pudełka po pizzy :mhm: ), teraz już mogę zalegać po legalu.

 

platek rozy, :great: No widzisz Kochana, mówiliśmy Ci, lek się rozkręci ( mówiłam, że to dobra bestia 8) ), praca wessie i będzie git. Ale proszę zaglądać, bo chcę wiedzieć co u Ciebie... ;)

 

Stracona100, No i tak możemy rozmawiać, ja spokojnie poczekam na Twoje wrażenia z Madery... ;)

Czemu Ci twarz ściągnęło? :shock:

 

cyklopka, Też nie wiedziałam o istnieniu takich wysepek, ale brzmi kusząco. :D

 

Carica Milica, Ucz się dziecię ucz, póki masz cug. :great: No widzisz, ile osób za Tobą w Polsze tęskni, nawet Twój lekarz... ;)

 

Co tam u reszty? Co porabiacie na wieczór? Gdzie nocna warta, heloł ja tu nie będę dyżurować! :time::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana ale ja leku to biore mini mini ( ponoc to za malo) , dzis mialam poprzestawiane na biurku bo pani sprzatajaca poprzestawiala wczoraj i ja wpadlam w dereale ino tylko to biurko zobaczylam :shock: bo bylo inaczej niz ja sie przyzwyczailam , poza tym nie mialam miejsca na moje klamoty wlasne --- krem do rak , etui z okularami , telefon , kubek z herbata , zel antybakteryjny , balsam do ust ... ;) no i mialam za malo miejsca kolo faxu i telefonu a lubie jesli zalatwiam kilka spraw telefonicznie czy wysylam milion faxow naraz miec dokumenty pod reka. Poprzestawialam zatem po swojemu i juz bylo mi dobrze. Ale dereala to mi nie minie chyba do konca swiata ... zawsze mam ale w lepszym czasie malenka a w gorszym ogromniasta ...

Poza tym wiesz ze mnie kusi zeby isc w slady bonsaia :mhm::mhm:

Zrobilam zadanie na jutro. :roll:

 

Ide do wanny .

 

Spijcie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nam ciut ciut wystarczy na kopa ( i dobrze...). No już pewne rzeczy pewnie będą na zawsze, byle ich odczuwalność była znośna. Mimo wszystko dzień udany i niech już tak będzie. Cieszę się!!!

Spij dobrze!

 

Stracona100, Ano tak, przecież miałaś dentystę. Nie lubię znieczulenia.

 

Purpurowy, Przecież dokładnie wiesz jaką drogą pójść... Moim zdaniem, żeby powiedzieć, że się coś osiągnęło, nie trzeba od razu Nobla dostać. Np. wyjść z nałogu i potem pomagać w tym innym. Książkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy każdy jest wartościowy, bo w każdym coś wartościowego można znaleźć.

Ambicja kojarzy mi się ze stawianiem sobie wysokich poprzeczek, zdobywaniu trudnych celów.....czy o to Ci chodzi. Może na początek wystarczy trochę samozaparcia i jakiś mniej wyszukany cel.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×