Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam dosc


Tusiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni źle się czuje a dokładniej mam objawy które do siebie kompletnie nie pasują, szukając na necie znalazłam, że może to być nerwica. Zaczęło się od bólu karku oraz wymiotów, następnie doszły bóle wezlow chłonnych, a teraz boli mnie jakby migdalek, choć podobno nie jest powiększony, czuje jakbym miała spuchniete gardło, ciężko przelyka mi się ślinę i ciężko mi się oddycha, podczas snu wszystko jest niby ok, ostatnio gdy źle mi się oddychalo byłam na pogotowiu zrobiono mi przeswietlenie klatki piersiowej i wszystko niby ok, ale totalnie źle mi się oddycha, mam jeszcze kilka innych objawów. Dodam, że nie zasne przy zgaszonym świetle musze mieć minimum włączony telewizor bo nie zasne, nie wiem już co się dzieje ale proszę o pomoc bo coraz mi trudniej. Jutro mam rtg kregoslupa szyjnego mam nadzieje, ze to wyjaśni wiele. Najbardziej martwi mnie to gardło boje się spać bo boje się, że się udusić :( błagam o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tusiaa!

 

Przez Internet nie da się postawić diagnozy, ale Twoje objawy dotyczą tak naprawdę różnych układów, dlatego potrzeba rzetelnej diagnostyki. Jeśli wyniki badań niczego nie wykażą, rozpoznanie nerwicy jest prawdopodobne. Sprawdź, czy wszystko w porządku ze strony organizmu, a w drugim kroku skonsultuj się z lekarzem psychiatrą. Powodzenia i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Tusio,

opisanie przez Ciebie objawy mogą wskazywać na wiele przypadłości dlatego jak najszybciej powinnaś udać się do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o przeprowadzenie badań. Może okazać się, ze fizycznie wszystko jest w porządku i wtedy trzeba będzie przyjrzeć się objawom od strony psychicznej. Piszesz o strachu o swoje życie, co jest naturalnym odruchem, gdyby jednak okazało się, że przyczyną Twoich objawów jest nerwica a strach o swoje życie nadal byłby silny, wtedy zachęcam do udania się do psychologa. Psychoterapia jest najskuteczniejszą formą leczenia nerwic.

Trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia i dobrej formy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×